zypper - en to lt translation catalogue (944 entries)

en:  Solution %d:
lt:  Sprendimas %d:

en:  Use an integer number from %d to %d
lt:  Nurodykite sveikąjį skaičių nuo %d iki %d

en: %1% exited with status %2%
lt: %1% baigimo būsena: %2%

en: %1% repository | %1% repositories
lt[0]: %1% saugykla
lt[1]: %1% saugyklos
lt[2]: %1% saugyklos
lt[3]: %1% saugykla

en: %1% was killed by signal %2% (%3%)
lt: %1% nutrūko gavęs %2% (%3%)

en: %d Problem: | %d Problems:
lt[0]: %d problema:
lt[1]: %d problemos:
lt[2]: %d problemų:
lt[3]: %d problema:

en: %d patch locked | %d patches locked
lt[0]: %d pataisa užrakinta
lt[1]: %d pataisos užrakintos
lt[2]: %d pataisų užrakinta
lt[3]: %d pataisa užrakinta

en: %d patch needed | %d patches needed
lt[0]: Reikia %d pataisos
lt[1]: Reikia %d pataisų
lt[2]: Reikia %d pataisų
lt[3]: Reikia %d pataisos

en: %d patch optional | %d patches optional
lt[0]: %d pasirenkama pataisa
lt[1]: %d pasirenkamos pataisos
lt[2]: %d pasirenkamų pataisų
lt[3]: %d pasirenkama pataisa

en: %d security patch | %d security patches
lt[0]: Reikia %d saugumo pataisos
lt[1]: Reikia %d saugumo pataisų
lt[2]: Reikia %d saugumo pataisų
lt[3]: Reikia %d saugumo pataisos

en: %s '%s' not found.
lt: %s „%s“ nerastas.

en: %s is newer than %s
lt: %s naujesnis už %s

en: %s is older than %s
lt: %s senesnis už %s

en: %s matches %s
lt: %s atitinka %s

en: %zu lock has been successfully removed. | %zu locks have been successfully removed.
lt[0]: Sėkmingai pašalintas %zu užrakinimas.
lt[1]: Sėkmingai pašalinti %zu užrakinimai.
lt[2]: Sėkmingai pašalinta %zu užrakinimų.
lt[3]: Sėkmingai pašalintas %zu užrakinimas.

en: '%s' is already installed.
lt: „%s“ jau įdiegtas.

en: '%s' is locked. Use '%s' to unlock it.
lt: „%s“ yra užrakintas. Atrakinkite su „%s“.

en: '%s' is not a package name or capability.
lt: „%s“ nėra paketo ar galimybės pavadinimas.

en: '%s' looks like an RPM file. Will try to download it.
lt: „%s“ regis yra RPM rinkmena. Bus bandoma ją parsiųsti.

en: '%s' not found in package names. Trying '%s'.
lt: „%s“ nerasta tarp pavadinimų pavadinimų. Ieškoma tarsi tai būtų „%s“.

en: '%s' not found in package names. Trying capabilities.
lt: „%s“ nerasta tarp pavadinimų pavadinimų. Ieškoma tarp galimybių.

en: '%s' providing '%s' is already installed.
lt: „%s“, pateikiantis „%s“, jau įdiegtas.

en: (any)
lt: (bet koks)

en: (dry run)
lt: (netikras vykdymas)

en: (empty)
lt: (tuščia)

en: (multiple)
lt: (daugialypis)

en: ... and %1% more item. | ... and %1% more items.
lt[0]: ... ir dar %1%.
lt[1]: ... ir dar %1%.
lt[2]: ... ir dar %1%.
lt[3]: ... ir dar %1%.

en: ALIAS
lt: pseud

en: ALIAS|#|URI
lt: pseud|Nr.|URI

en: Abort, retry, ignore?
lt: Nutraukti, kartoti, ignoruoti?

en: Aborting installation due to the need for license confirmation.
lt: Diegimas nutraukiamas, nes reikia reikia sutikti su licencija.

en: Aborting installation due to user disagreement with %s %s license.
lt: Naudotojui nesutikus su %s %s licencijos sąlygomis, diegimas nutraukiamas.

en: Accept multiple commands at once.
lt: Vienu metu priimti daugelį komandų.

en: Accepting an unsigned file '%s' from repository '%s'.
lt: Priimama nepasirašyta rinkmena „%s“ iš saugyklos „%s“.

en: Accepting an unsigned file '%s'.
lt: Priimama nepasirašyta rinkmena „%s“.

en: Accepting file '%s' from repository '%s' signed with an unknown key '%s'.
lt: Priimama rinkmena „%s“ iš saugyklos „%s“, kuri pasirašyta nežinomu raktu „%s“.

en: Accepting file '%s' signed with an unknown key '%s'.
lt: Priimama rinkmena „%s“, kuri pasirašyta nežinomu raktu „%s“.

en: Accepting package despite the error.
lt: Nepaisant klaidos, paketas priimtas.

en: Accepting packages with wrong checksums can lead to a corrupted system and in extreme cases even to a system compromise.
lt: Priimdami paketus, kurių kontrolinė suma klaidinga, galite sugadinti savo sistemą arba ji gali nesaugi.

en: Add a new repository.
lt: Pridėti naują saugyklą.

en: Add a new service.
lt: Pridėti naują paslaugą.

en: Add a package lock.
lt: Užrakinti paketą.

en: Adding conflict: '%s'.
lt: Pridedamas konfliktas: „%s“.

en: Adding requirement: '%s'.
lt: Pridedamas reikalavimas: „%s“

en: After the operation, %s will be freed.
lt: Įvykdžius, bus atlaisvinta %s.

en: After the operation, additional %s will be used.
lt: Įvykdžius, bus papildomai išeikvota %s.

en: Alias
lt: Pseudonimas

en: Alias or an aggregate option is required.
lt: Reikia pseudonimo arba kitų parinkčių.

en: All repositories have been cleaned up.
lt: Buvo išvalytos visos saugyklos.

en: All repositories have been refreshed.
lt: Atnaujintos visos saugyklos.

en: All services have been refreshed.
lt: Visos paslaugos atnaujintos.

en: Apply changes to all local repositories.
lt: Pakeitimus pritaikyti visoms vietinėms saugykloms.

en: Apply changes to all remote repositories.
lt: Pakeitimus pritaikyti visoms nuotolinėms saugykloms.

en: Apply changes to all repositories.
lt: Pakeitimus pritaikyti visoms saugykloms.

en: Apply changes to repositories of specified type.
lt: Pakeitimus pritaikyti nurodyto tipo saugykloms.

en: Applying delta
lt: Pritaikomas skirtumas

en: Applying solution %s
lt: Pritaikomas sprendimas %s

en: Argument resolves to no package
lt: Argumentas nenurodo jokio paketo

en: Arguments are not allowed if '%s' is used.
lt: Argumentai neleiskite, jei naudojama  „%s“.

en: Arguments:
lt: Argumentai:

en: Ask PackageKit to quit?
lt: Mėginti nutraukti PackageKit veikla?

en: Assign new alias to the repository specified by alias, number or URI.
lt: Naują pavadinimą priskirti saugyklai pagal jos pavadinimą, numerį arba URI.

en: At least one package name is required.
lt: Reikia bent vieno paketo pavadinimo.

en: Authentication required to access %s. You need to be root to be able to read the credentials from %s.
lt: Prieinant prie %s reikia nustatyti tapatybę. Tam, kad galėtumėte skaityti prisijungimo duomenis iš %s, privalote būti root.

en: Automatically agreeing with %s %s license.
lt: Savaime sutinkama su %s %s licencija.

en: Automatically importing the following key:
lt: Savaime importuojami šie raktai:

en: Automatically trust and import new repository signing keys.
lt: Automatiškai pasitikėti ir importuoti naujus saugyklų raktus.

en: Automatically trusting the following key:
lt: Savaime pasitikima šiais raktais:

en: Autorefresh
lt: Atsinaujinti

en: Autorefresh disabled.
lt: Savaiminis atnaujinimas uždraustas.

en: Autorefresh has been disabled for repository '%s'.
lt: Saugyklai „%s“ savaiminis atnaujinimas sėkmingai uždraustas.

en: Autorefresh has been disabled for service '%s'.
lt: Paslaugai „%s“ savaiminis atnaujinimas uždraustas.

en: Autorefresh has been enabled for repository '%s'.
lt: Saugyklai „%s“ savaiminis atnaujinimas sėkmingai įjungtas.

en: Autorefresh has been enabled for service '%s'.
lt: Paslaugai „%s“ savaiminis atnaujinimas įgalintas.

en: Autoselecting '%s' after %u second. | Autoselecting '%s' after %u seconds.
lt[0]: Savaime pasirenkamas „%s“ po %u sekundės.
lt[1]: Savaime pasirenkamas „%s“ po %u sekundžių.
lt[2]: Savaime pasirenkamas „%s“ po %u sekundžių.
lt[3]: Savaime pasirenkamas „%s“ po %u sekundės.

en: Available
lt: Prieinama

en: Available Version
lt: Galima versija

en: Available download modes: %s
lt: Galimos parsiuntimo veiksenos: %s

en: Available zypper subcommands in '%1%'
lt: Galimi zypper „%1%“ pokomandžiai

en: Builds binary package
lt: Dvejetainiai paketai

en: CATEGORY
lt: kategorija

en: CD/DVD repositories disabled.
lt: CD/DVD saugyklos uždraustos.

en: CPE Name
lt: CPE vardas

en: Can't create or access download directory '%s'.
lt: Nepavyksta sukurti ar pasiekti siuntinių katalogo „%s“.

en: Can't find a valid repository at given location:
lt: Nurodytoje vietoje nepavyksta rasti tinkamos saugyklos:

en: Can't open %s for writing.
lt: Nepavyksta atidaryti %s rašymui.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cannot change alias of '%s' repository. The repository belongs to service '%s' which is responsible for setting its alias.
lt: Saugyklos „%s“ pseudonimo pakeisti negalima. Saugykla priklauso paslaugai „%s“, kuri atsakinga už šio pseudonimo nuostatą.

en: Cannot clean installed packages cache because of an error.
lt: Dėl įvykusios klaidos negalima išvalyti įdiegtų paketų podėlio.

en: Cannot clean repository '%s' because of an error.
lt: Dėl įvykusios klaidos negalima išvalyti saugyklos „%s“.

en: Cannot initialize configuration file parser.
lt: Nepavyksta paruošti konfigūravimo rinkmenos analizatoriaus.

en: Cannot uninstall patches.
lt: Nepavyksta pašalinti pataisų.

en: Cannot use %s together with %s. Using the %s setting.
lt: Negalima %s naudoti kartu su %s. Naudojama %s.

en: Cannot use multiple types when specific packages are given as arguments.
lt: Negalima naudoti keletos tipų, jei kaip argumentas pateiktas konkretus paketas.

en: Category
lt: Kategorija

en: Change current base URI and try retrieving the file again.
lt: Pakeisti dabartinį pagrindinį URI adresą ir mėginti iš naujo gauti rinkmeną.

en: Check failed:
lt: Patikrinti nepavyko:

en: Check for patches.
lt: Tikrinti, ar yra pataisų.

en: Check for running processes using deleted libraries is disabled in zypper.conf. Run '%s' to check manually.
lt: Zypper konfigūracijoje uždrausti tikrinimai, ar yra procesų, naudojančių pašalintas bibliotekas. Norėdami patikrinti rankiniu būdu, įvykdykite „%s“ savarankiškai.

en: Check if the URI is valid and accessible.
lt: Patikrinkite, ar URI yra teisingas ir pasiekiamas.

en: Checking for file conflicts requires not installed packages to be downloaded in advance in order to access their file lists. See option '%1%' in the zypper manual page for details.
lt: Prieš patikrinant, ar yra konfliktuojančių rinkmenų, reikia gauti paketuose esančių rinkmenų sąrašą, o tam reikia parsiųsti neįdiegtus paketus. Daugiau informacijos zypper „%1%“ parinkties apraše.

en: Checking for file conflicts:
lt: Tikrinamas failų suderinamumas:

en: Checking for running processes using deleted libraries...
lt: Tikrinama, ar yra procesų, naudojančių pašalintas bibliotekas...

en: Checking whether to refresh metadata for %s
lt: Tikrinama, ar atnaujinti %s metaduomenis

en: Choose no solution and cancel.
lt: Nesirinkti sprendimo ir atšaukti.

en: Choose solution %1%
lt: Pasirinkti %1% sprendimą

en: Choose the above solution using '1' or cancel using 'c' | Choose from above solutions by number or cancel
lt[0]: Aukščiau esantis sprendimas pasirenkamas su „1“, atšaukiama su „a“
lt[1]: Pasirinkite aukščiau paminėto sprendimo numerį arba atšaukite
lt[2]: Pasirinkite aukščiau paminėto sprendimo numerį arba atšaukite
lt[3]: Pasirinkite aukščiau paminėto sprendimo numerį arba atšaukite

en: Choose the above solution using '1' or skip, retry or cancel | Choose from above solutions by number or skip, retry or cancel
lt[0]: Arba spausdami „1“ pasirinkite aukščiau paminėtą sprendimą, arba praleiskite, atšaukite
lt[1]: Arba spausdami atitinkamą numerį pasirinkite aukščiau paminėtus sprendimus, arba praleiskite, atšaukite
lt[2]: Arba spausdami atitinkamą numerį pasirinkite aukščiau paminėtus sprendimus, arba praleiskite, atšaukite
lt[3]: Arba spausdami atitinkamą numerį pasirinkite aukščiau paminėtus sprendimus, arba praleiskite, atšaukite

en: Clean both metadata and package caches.
lt: Išvalyti tiek meta duomenų, tiek ir paketų podėlį.

en: Clean local caches.
lt: Išvalyti vietinį podėlį.

en: Clean metadata cache.
lt: Išvalyti meta duomenų podėlį.

en: Clean only duplicate locks.
lt: Panaikinti tik besidubliuojančius užrakinimus.

en: Clean only locks which doesn't lock anything.
lt: Panaikinti tik nieko neužrakinančius užrakinimus.

en: Clean only specified repositories.
lt: Išvalyti tik konkrečias saugyklas.

en: Clean raw metadata cache.
lt: Išvalyti neapdorotų meta duomenų podėlį.

en: Cleaning installed packages cache.
lt: Išvalomas įdiegtų paketų podėlis.

en: Cleaning metadata cache for '%s'.
lt: Išvalomas „%s“ metaduomenų podėlis.

en: Cleaning packages for '%s'.
lt: Išvalomi „%s“ paketai.

en: Cleaning raw metadata cache for '%s'.
lt: Išvalomas „%s“ neapdorotas metaduomenų podėlis.

en: Cleaning up: %s
lt: Išvaloma: %s

en: Command
lt: Komanda

en: Command '%s' is replaced by '%s'.
lt: Vietoj „%s“ komandos naudokite „%s“.

en: Command options:
lt: Komandos parinktys:

en: Commands:
lt: Komandos:

en: Comment
lt: Komentaras

en: Compare the versions supplied as arguments.
lt: Palyginti versijas, kurios pateiktos kaip argumentai.

en: Computing distribution upgrade...
lt: Skaičiuojama platinamojo paketo naujovinimui...

en: Computing upgrade...
lt: Skaičiuojama naujovinimui...

en: Configuration: %1%
lt: Konfigūravimas: %1%

en: Conflicting files will be replaced.
lt: Konfliktuojantys failai bus pakeisti.

en: Consider to cancel:
lt: Galbūt geriau atsisakyti:

en: Content Id
lt: Turinio ID

en: Contents
lt: Turinys

en: Continue?
lt: Tęsti?

en: Correct form is obs://<project>/[platform]
lt: Tinkama forma yra obs://<projektas>/[platforma]

en: Could not clean the repositories because of errors.
lt: Dėl įvykusių klaidų negalima išvalyti saugyklų.

en: Could not determine the type of the repository. Please check if the defined URIs (see below) point to a valid repository:
lt: Nepavyksta apibrėžti saugyklos tipo. Patikrinkite, ar nurodytas URI (žiūrėkite žemiau) skirtas tinkamai saugyklai:

en: Could not refresh the repositories because of errors.
lt: Dėl įvykusių klaidų negalima atnaujinti saugyklų.

en: Could not refresh the services because of errors.
lt: Dėl įvykusių klaidų negalima atnaujinti paslaugų.

en: Create a solver test case for debugging.
lt: Sukurti priklausomybių sprendimo aprašą derinimui.

en: Created On
lt: Sukurta

en: Current Version
lt: Dabartinė versija

en: Deleting superfluous source packages
lt: Šalinami nebereikalingi šaltiniai paketai

en: Dependencies of all installed packages are satisfied.
lt: Visų įdiegtų paketų priklausomybės tvarkingos.

en: Dependency
lt: Priklausomybė

en: Description
lt: Aprašas

en: Detected %1% file conflict: | Detected %1% file conflicts:
lt[0]: Aptiktas %1% failų konfliktas:
lt[1]: Aptikti %1% failų konfliktai:
lt[2]: Aptikta %1% failų konfliktų:
lt[3]: Aptiktas %1% failų konfliktas:

en: Detected devices:
lt: Aptikti įrenginiai:

en: Did you mean %1%?
lt: Gal norėjote parašyti %1%?

en: Digest verification failed for file '%1%'
    [%2%]
    
      expected %3%
      but got  %4%
lt: Nepavyko patikrinti maišos reikšmės rinkmenai '%1%'
    [%2%]
    
      tikėtasi %3%
      gauta  %4%

en: Disable GPG check for this repository.
lt: Šiai saugyklai uždrausti GPG tikrinimą.

en: Disable SSL certificate authority check and continue.
lt: Uždrausti SSL liudijimo tapatumo patikrinimą ir tęsti.

en: Discard the file.
lt: Atmesti rinkmeną.

en: Distribution Label: %s
lt: Platinamojo paketo žymė: %s

en: Do a 'best effort' approach to update. Updates to a lower than the latest version are also acceptable.
lt: Įvykdyti „geriausio bandymo“ atnaujinimą. Taip pat galimi atnaujinimai ne iki pačios naujausios versijos.

en: Do not abbreviate text in tables.
lt: Lentelėse netrumpinti teksto.

en: Do not ask anything, use default answers automatically.
lt: Nieko neklausti, savaime pateikti numatytuosius atsakymus.

en: Do not force the solver to find a solution, let it ask.
lt: Nesistengti rasti priklausomybių sprendimo, verčiau paklausti naudotojo.

en: Do not install
lt: Neįdiegti

en: Do not install recommended packages, only required ones.
lt: Neįdiegti patartinų paketų, diegti tik reikalingus.

en: Do not read installed packages.
lt: Nenuskaityti įdiegtų paketų.

en: Do not read meta-data from repositories.
lt: Neskaityti meta duomenų iš saugyklų.

en: Do not refresh the repositories.
lt: Neatnaujinti saugyklų.

en: Do not treat patches as interactive, which have the rebootSuggested-flag set.
lt: Interaktyviomis pataisomis nelaikyti tų pataisų, kurios turi rebootSuggested-flag vėliavėlę.

en: Do you agree with the terms of the license?
lt: Tikrai sutinkate su licencijos sąlygomis?

en: Do you want to disable the repository %s permanently?
lt: Norite visam laikui uždrausti „%s“ saugyklą?

en: Do you want to reject the key, or trust always?
lt: Kaip elgtis su raktu: atmesti ar visada pasitikėti?

en: Do you want to reject the key, trust temporarily, or trust always?
lt: Kaip elgtis su raktu: atmesti, laikinai juo pasitikėti, ar visada pasitikėti?

en: Do you want to remove this lock?
lt: Tikrai norite panaikinti šį užrakinimą?

en: Do you want to run '%1%' now?
lt: Ar norėtume dabar paleisti „%1%“?

en: Don't download any source rpms, but show which source rpms are missing or extraneous.
lt: Nesiųsti šaltinių rpm, o tik parodyti trūkstamus ir nereikalingus šaltinius paketus.

en: Don't install build dependencies.
lt: Neįdiegti kūrimo priklausomybių.

en: Don't trust the key.
lt: Nepasitikėti raktu.

en: Double-check this is not caused by some malicious changes in the file!
lt: Dukart tikrinama ne dėl rinkmenos piktybinių pakeitimų!

en: Download all source rpms to this directory.
lt: Visus šaltinius paketus siųsti į šį katalogą.

en: Download only.
lt: Tik parsiųsti.

en: Download source rpms for all installed packages to a local directory.
lt: Į vietinį katalogą parsiųsti visų paketų šaltinius paketus.

en: Downloading required source packages...
lt: Parsiunčiami reikalingi šaltiniai paketai...

en: Eject medium.
lt: Išmesti laikmeną.

en: Enable GPG check for this repository.
lt: Šiai saugyklai įgalinti GPG tikrinimą.

en: Enabled
lt: Įgalinta

en: End of Support
lt: Palaikymas baigiasi

en: Enter '%s' for '%s' or '%s' for '%s' if nothing else works for you.
lt: Kuomet niekas kitas neveikia, įveskite „%s“, jei „%s“, arba „%s“, jei „%s“.

en: Enter the zypper command shell.
lt: Įeiti į zypper komandos apvalkalą.

en: Entering 'no-gpg-checks' mode.
lt: Įeinama į „gpg-netikrinimo“ veikseną.

en: Entering non-interactive mode.
lt: Įeinama į neinteraktyvią veikseną.

en: Error
lt: Klaida

en: Error building the cache:
lt: Kuriant podėlį įvyko klaida:

en: Error creating the solver test case.
lt: Kuriant priklausomybių sprendimo detalų aprašą įvyko klaida.

en: Error downloading package '%s'.
lt: Klaida parsiunčiant paketą „%s“.

en: Error downloading source package '%s'.
lt: Klaida parsiunčiant šaltinį paketą „%s“.

en: Error occurred while adding service '%s'.
lt: Pridedant paslaugą „%s“ įvyko klaida.

en: Error parsing metadata for '%s':
lt: Nagrinėjant „%s“ metaduomenis įvyko klaida:

en: Error reading repositories:
lt: Klaida skaitant saugyklas:

en: Error reading services:
lt: Skaitant paslaugas įvyko klaida:

en: Error reading the locks file:
lt: Klaida nuskaitant užrakinimų rinkmeną:

en: Error retrieving metadata for '%s':
lt: Gaunant „%s“ metaduomenis įvyko klaida:

en: Error while disabling repository '%s'.
lt: Klaida išjungiat saugyklą „%s“.

en: Error while modifying the repository:
lt: Keičiant saugyklą įvyko klaida:

en: Error while modifying the service:
lt: Keičiant paslaugą įvyko klaida:

en: Error:
lt: Klaida:

en: Example: %s
lt: Pavyzdys: %s

en: Examples:
lt: Pavyzdžiai:

en: Executing %s script
lt: Vykdomas %s scenarijus

en: Executing %s script for: %s
lt: Vykdomas %s scenarijus: %s

en: Expert options
lt: Parinktys patyrusiems

en: Expert options:
lt: Nuostatos pažengusiems naudotojams:

en: Export all defined repositories as a single local .repo file.
lt: Visas aprašytas saugyklas eksportuoja į vieną vietinę .repo rinkmeną.

en: FILE.repo
lt: RINKMENA.repo

en: Failed to read download directory
lt: Nepavyko perskaityti siuntinių katalogo

en: Failed to remove source package '%s'
lt: Nepavyko pašalinti šaltinio paketo „%s“

en: Failed to save option.
lt: Nepavyko įrašyti parinkties.

en: File '%1%' from repository '%2%' is unsigned.
lt: Rinkmena „%1%“ iš saugyklos „%2%“ nėra pasirašyta.

en: File '%1%' from repository '%3%' is signed with an unknown key '%2%'.
lt: Rinkmena „%1%“ iš saugyklos „%3%“ pasirašyta nežinomu raktu „%2%“.

en: File '%1%' is signed with an unknown key '%2%'.
lt: Rinkmena „%1%“ pasirašyta nežinomu raktu „%2%“.

en: File '%1%' is unsigned.
lt: Rinkmena „%s“ nepasirašyta.

en: File '%s' from repository '%s' is signed with an unknown key '%s'. Continue?
lt: Rinkmena „%s“ iš saugyklos „%s“ pasirašyta nežinomu raktu „%s“. Tęsti?

en: File '%s' from repository '%s' is unsigned, continue?
lt: Rinkmena „%s“ iš saugyklos „%s“ yra nepasirašyta, tęsti?

en: File '%s' is signed with an unknown key '%s'. Continue?
lt: Rinkmena „%s“ pasirašyta nežinomu raktu „%s“. Tęsti?

en: File '%s' is unsigned, continue?
lt: Rinkmena „%s“ nepasirašyta, tęsti?

en: File conflicts happen when two packages attempt to install files with the same name but different contents. If you continue, conflicting files will be replaced losing the previous content.
lt: RInkmenų konfliktas reiškia, kad du paketai nori įdiegti ten pat, tačiau su skirtingu turiniu. Jei tęsite, konfliktuojantys failai bus perrašyti – prarasite dabartinį jų turinį.

en: Files
lt: Rinkmenos

en: Fix for %s issue number %s was not found or is not needed.
lt: %s klaidos Nr. %s ištaisymas nerastas arba jo nereikia.

en: Fix for CVE issue number %s was not found or is not needed.
lt: CVE ydos Nr. %s ištaisymas nerastas arba jo nereikia.

en: Fix for bugzilla issue number %s was not found or is not needed.
lt: Bugzilla ydos Nr. %s ištaisymas nerastas arba jo nereikia.

en: Flavor
lt: Atmaina

en: Force a complete refresh.
lt: Priverstinai visiškai viską atnaujinti.

en: Force download of raw metadata.
lt: Priverstinai parsiųsti neapdorotus meta duomenis.

en: Force rebuild of the database.
lt: Priverstinai iš naujo sukurti duomenų bazę.

en: Force resolution:
lt: Priverstinai taikyti sprendimą:

en: Force the solver to find a solution (even an aggressive one) rather than asking.
lt: Priverstinai rasti priklausomybių sprendimą (leistina net ir agresyvų).

en: Forcing building of repository cache
lt: Priverstinai kuriamas saugyklų podėlis

en: Forcing installation of '%s' from repository '%s'.
lt: Priverstinai diegiamas „%s“ iš saugyklos „%s“.

en: Forcing raw metadata refresh
lt: Priverstinai atnaujinami neapdoroti metaduomenys

en: Found %1% applicable patch: | Found %1% applicable patches:
lt[0]: Rasta %1% pritaikoma pataisa:
lt[1]: Rastos %1% pritaikomos pataisos:
lt[2]: Rasta %1% pritaikomų pataisų:
lt[3]: Rasta %1% pritaikoma pataisa:

en: GPG Check
lt: GPG patikra

en: GPG Key URI
lt: GPG rakto URI

en: GPG check has been disabled for repository '%s'.
lt: Saugyklai „%s“ uždraustas GPG tikrinimas.

en: GPG check has been enabled for repository '%s'.
lt: Saugyklai „%s“ įgalintas GPG tikrinimas.

en: GPG checking is disabled in configuration of repository '%1%'. Integrity and origin of packages cannot be verified.
lt: „%1%“ saugyklos konfigūracijoje GPG tikrinimas uždraustas. Negalima patikrinti paketų vientisumo ir kilmės.

en: Generating solver test case...
lt: Kuriamas priklausomybių sprendimo detalus aprašas...

en: Given URI is invalid
lt: Duotas URI yra netinkamas

en: Global Options:
lt: Bendros parinktys:

en: Help.
lt: Pagalba.

en: I/O error
lt: I/O klaida

en: INTEGER
lt: skaičius

en: If only one argument is used, it must be a URI pointing to a .repo file.
lt: Jei nurodomas tik vienas argumentas, jis turi būti URI, nurodantis .repo rinkmeną.

en: If you run zypper without a terminal, use '%s' global
    option to make zypper use default answers to prompts.
lt: Jei zypper paleidžiate ne terminale, naudokite bendrąją parinktį „%s“ 
    tam, kad zypper išvestų pranešimus.

en: Ignore CD/DVD repositories.
lt: Nepaisyti CD/DVD saugyklų.

en: Ignore GPG check failures and continue.
lt: Nepaisyti GPG patikros klaidų ir tęsti.

en: Ignore query string in the URI.
lt: Nepaisyti eilės įrašo URI adrese.

en: Ignore remote repositories.
lt: Nepaisyti nuotolinių saugyklų.

en: Ignore unknown packages.
lt: Ignoruoti nežinomus paketus.

en: Ignore user authentication data in the URI.
lt: Nepaisyti naudotojo tapatybės nustatymo duomenų URI adrese.

en: Ignoring %s without argument because similar option with an argument has been specified.
lt: Nepaisoma „%s“ be argumentų, nes nurodyta panaši parinktis su argumentu.

en: Ignoring arguments, marking the entire repository.
lt: Nepaisoma argumentų, žymima visa saugykla.

en: Ignoring disabled repository '%s'
lt: Praleidžiama uždrausta saugykla „%s“

en: Ignoring failed signature verification for file '%s' from repository '%s'!
lt: Nepaisoma nepavykusios parašo patikros, atliktos rinkmenai „%s“ iš saugyklos „%s“!

en: Ignoring failed signature verification for file '%s'!
lt: Nepaisoma nepavykusios parašo patikros, atliktos rinkmenai „%s“!

en: Ignoring installed resolvables.
lt: Nepaisyti įdiegtų sprendimų.

en: Ignoring repository '%s' because of '%s' option.
lt: Saugyklos „%s“ nepaisoma, nes yra parinktis „%s“.

en: In cache %1%
lt: Podėlyje %1%

en: In order to install '%s'%s, you must agree to terms of the following license agreement:
lt: Norėdami įdiegti „%s“ %s, pirma privalote sutikti su sekančios licencijos sąlygomis:

en: Increase verbosity.
lt: Padidinti išsamumą.

en: Information for %s %s:
lt: %s %s informacija:

en: Initializing Target
lt: Ruošiama paskirtis

en: Insert the CD/DVD and press ENTER to continue.
lt: Įdėkite CD/DVD ir, norėdami tęsti, spauskite ĮVESTI(ENTER).

en: Install also recommended packages in addition to the required ones.
lt: Taip pat įdiegti ir patartinus paketus, ne tik reikalinguosius.

en: Install needed patches.
lt: Įdiegti reikalingas pataisas.

en: Install newly added packages recommended by installed packages.
lt: Įdiegti naujai pridėtiems paketams patartinus įdiegti paketus.

en: Install only build dependencies of specified packages.
lt: Įdiegti tik nurodytų paketų kūrimo priklausomybes.

en: Install packages.
lt: Įdiegti paketus.

en: Install source packages and their build dependencies.
lt: Įdiegti šaltinius paketus ir jų sukurtas priklausomybes.

en: Install specified source packages and their build dependencies.
lt: Įdiegti nurodytus šaltinius paketus ir jų kūrimo priklausomybes.

en: Installation has completed with error.
lt: Diegimas baigtas, bet pasitaikė klaida.

en: Installation of %s failed:
lt: Nepavyko įdiegti %s:

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Installed Size
lt: Įdiegto dydis

en: Installed package
lt: Įdiegtas paketas

en: Installed packages with EULAs: %d
lt: Įdiegti EULA paketai: %d

en: Installed packages with counterparts in repositories: %d
lt: Įdiegti paketai su dublikatais saugyklose: %d

en: Installed packages:
lt: Įdiegti paketai:

en: Installed packages: %d
lt: Įdiegti paketai: %d

en: Installed status of a patch is determined solely based on its dependencies.
    Patches are not installed in sense of copied files, database records,
    or similar.
lt: Pataisų įdiegimo būsena priklauso tik nuo jų priklausomybių.
    Pataisos neįdiegtos nukopijuotų rinkmenų, duomenų bazių
    ir panašiais atvejais.

en: Installing source package %s-%s
lt: Įdiegiamas šaltinio paketas %s-%s

en: Installing: %s
lt: Diegiama: %s

en: Insufficient privileges to use download directory '%s'.
lt: Nepakanka teisių prieiti prie siuntinių katalogo „%s“.

en: Interactive
lt: Reikia įsikišimo

en: Internal Name
lt: Vidinis pavadinimas

en: Invalid OBS URI.
lt: Netinkamas OBS URI.

en: Invalid answer '%s'.
lt: Netinkamas atsakas „%s“.

en: Invalid command
lt: Netinkama komanda

en: Invalid object
lt: Netinkamas objektas.

en: Invalid priority '%s'. Use a positive integer number. The greater the number, the lower the priority.
lt: „%s“ – netinkamas prioritetas. Nurodykite teigiamą sveikąjį skaičių. Didesnis skaičius – mažesnė pirmenybė.

en: Invalid repository alias: '%s'
lt: Netinkamas saugyklos pseudonimas „%s“.

en: Invalid table style %d.
lt: Netinkamas lentelės stilius %d.

en: Is Base
lt: Yra pagrindinis

en: Is it a .repo file?
lt: Ar tai .repo rinkmena?

en: Issue
lt: Yda

en: Keep Packages
lt: Išlaikyti paketus

en: Keep installed
lt: Išlaikyti įdiegtą

en: Keeping raw metadata cache for %s '%s'.
lt: Išlaikomas %s „%s“ neapdorotų metaduomenų podėlis.

en: Key Algorithm:
lt: Rakto algoritmas:

en: Key Created:
lt: Raktas sukurtas:

en: Key Expires:
lt: Rakto galioja iki:

en: Key Fingerprint:
lt: Rakto kontrolinis kodas:

en: Key Name:
lt: Rakto pavadinimas:

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Leaving repository %s unchanged.
lt: Saugykla „%s“ paliekama nepakeista.

en: Leaving repository '%s' unchanged.
lt: Saugykla „%s“ paliekama nepakeista.

en: Leaving service %s unchanged.
lt: Paslauga „%s“ paliekama nepakeista.

en: Legacy options:
lt: Senos parinktys:

en: License
lt: Licencija

en: List all applicable patches.
lt: Visų pritaikomų pataisų sąrašas.

en: List all available packages.
lt: Rodyti visus prieinamus paketus.

en: List all available patches.
lt: Rodyti visas prieinamas pataisas.

en: List all available patterns.
lt: Rodyti visus prieinamus šablonus.

en: List all available products.
lt: Rodyti visus prieinamus produktus.

en: List all available updates.
lt: Pateikti visų galimų atnaujinimų sąrašą.

en: List all defined repositories.
lt: Pateikia aprašytų saugyklų sąrašą.

en: List all defined services.
lt: Parodyti visas apibrėžtas paslaugas.

en: List all packages for which newer versions are available, regardless whether they are installable or not.
lt: Parodyti visus paketus, kuriems galimos naujesnės jų versijos, nepaisant to, ar juos įmanoma įdiegti.

en: List all packages providing the specified capability.
lt: Parodo visus paketus, kurie suteikia nurodytą charakteristiką (savybę, galimybę).

en: List all patches available in specified repositories.
lt: Pateikti visų pataisų, pasiekiamų konkrečiose saugyklose, sąrašą.

en: List all patterns available in specified repositories.
lt: Pateikti visų šablonų, pasiekiamų nurodytose saugyklose, sąrašą.

en: List all products available in specified repositories.
lt: Pateikti visų produktų, pasiekiamų nurodytose saugyklose, sąrašą.

en: List available patches.
lt: Visų prieinamų pataisų sąrašas.

en: List available updates.
lt: Parodyti galimus atnaujinimus.

en: List current package locks.
lt: Parodyti dabar užrakintus paketus.

en: List defined services.
lt: Pateikia aprašytų paslaugų sąrašą.

en: List packages providing specified capability.
lt: Rodyti paketus, pateikiančius nurodytą funkciją.

en: List running processes which might still use files and libraries deleted by recent upgrades.
lt: Parodyti veikiančias programas, naudojančias rinkmenas, kurios buvo pašalintos paskutinio naujovinimo metu.

en: Loading repository data...
lt: Įkeliami saugyklų duomenys...

en: Locale Management:
lt: Lokalės tvarkymas:

en: Locked
lt: Užrakinta

en: MD Cache Path
lt: MD podėlio kelias

en: Manual entry for %1% can't be shown
lt: Negalima parodyti %1% pagalbos.

en: Matches
lt: Atitinka

en: Matches in patch descriptions of the following patches have been found:
lt: Atitikmenys rasti šiuose pataisų aprašuose:

en: Maybe you do not have write permissions?
lt: Galbūt neturite leidimo įrašyti?

en: Message from package %s:
lt: Pranešimas iš paketo %s:

en: Missing argument for
lt: Trūksta argumento, skirto

en: Modify specified repository.
lt: Keisti nurodytą saugyklą.

en: Modify specified service.
lt: Keisti nurodytą paslaugą.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name of repository '%s' has been set to '%s'.
lt: Saugyklai „%s“ nustatytas pavadinimas „%s“.

en: Name of service '%s' has been set to '%s'.
lt: Paslaugos „%s“ pavadinimas pakeistas į „%s“.

en: Needed software management updates will be installed first:
lt: Pirmiausia įdiegsimi reikalingiausi programinės įrangos atnaujinimai:

en: New URI
lt: Naujas URI

en: New repository or package signing key received:
lt: Nauja saugykla ar paketas pasirašyti raktu, gautu:

en: New:
lt: Naujas:

en: No
lt: Ne

en: No URIs defined for '%s'.
lt: „%s“ neturi nurodyto URI.

en: No additional space will be used or freed after the operation.
lt: Įvykdžius, nebus nei papildomai išnaudota, nei atlaisvinta vietos.

en: No alias defined for this repository.
lt: Šiai saugyklai nepriskirtas joks pseudonimas.

en: No devices detected, cannot eject.
lt: Neaptikta jokių įrenginių, nepavyksta išmesti.

en: No digest for file %s.
lt: Rinkmena „%s“ neturi maišos reikšmės.

en: No help available for this prompt.
lt: Čia pagalba neprieinama.

en: No lock has been removed.
lt: Užrakinimai nepanaikinti.

en: No matching issues found.
lt: Nerasta atitinkančių ydų

en: No matching items found.
lt: Atitikmenų nerasta.

en: No needed patches found.
lt: Nerasta reikalingų pataisų.

en: No package matching '%s' is installed.
lt: Joks įdiegtas paketas neatitinka „%s“.

en: No packages found.
lt: Paketų nerasta.

en: No patterns found.
lt: Šablonų nerasta.

en: No processes using deleted files found.
lt: Procesų, naudojančių ištrintas rinkmenas, nerasta.

en: No products found.
lt: Produktų nerasta.

en: No provider of '%s' found.
lt: Tiekėjų, siūlančių „%s“, nerasta.

en: No provider of '%s' is installed.
lt: Tiekėjai, siūlantys „%s“, neįdiegti.

en: No prune to best version.
lt: Nekarpyti iki geriausios versijos.

en: No repositories defined.
lt: Nenurodyta nė viena saugykla.

en: No repositories defined. Operating only with the installed resolvables. Nothing can be installed.
lt: Dėmesio: neapibrėžta jokia saugykla. Naudojami tik įdiegti paketai. Nieko negalima įdiegti.

en: No services defined. Use the '%s' command to add one or more services.
lt: Nerasta jokių paslaugų. Norėdami pridėti vieną ar daugiau paslaugų, naudokite komandą „%s“.

en: No source packages to download.
lt: Nereikia parsiųsti šaltinių paketų.

en: No superfluous source packages to delete.
lt: Nėra pašalintinų nebereikalingų šaltinių paketų.

en: No update candidate for '%s'.
lt: Nėra atnaujinimų, skirtų „%s“.

en: No update candidate for '%s'. The highest available version is already installed.
lt: Nėra kuo atnaujinti „%s“. Naujausia galima versija jau įdiegta.

en: No updates found.
lt: Atnaujinimų nerasta.

en: No valid arguments specified.
lt: Nenurodyta teisingų argumentų.

en: No, cancel the operation.
lt: Ne, atsisakyti veiksmo.

en: No.
lt: Jokių.

en: Non-option program arguments:
lt: Programos argumentai, nereikalaujantys argumentų:

en: Not downloading anything...
lt: Nieko nesiunčiama...

en: Not downloading package '%s'.
lt: Paketas „%s“ nesiunčiamas.

en: Not found
lt: Nerasta

en: Not provided by any enabled repository
lt: Nė viena įgalinta saugyklos nepateikia

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Note: Not running as root you are limited to searching for files you have permission to examine with the system stat(2) function. The result might be incomplete.
lt: Pastaba: kai paiešką vykdote ne root naudotojo teisėmis, galite matyti tik tas rinkmenas, prie kurių turite teisę prieiti su sistemos funkcija stat(2). Tad paieškos rezultatai gali būti nepilni.

en: Nothing to change for repository '%s'.
lt: Saugykla „%s“ nepakeista.

en: Nothing to change for service '%s'.
lt: Paslauga „%s“ nepakeista.

en: Nothing to do.
lt: Nėra ką atlikti.

en: OK OK! Exiting immediately...
lt: Gerai gerai! Išeinama tuoj pat...

en: Object '%s' not found in specified repositories.
lt: Nurodytose saugyklose objektas „%s“ nerastas.

en: Object '%s' not found.
lt: Objektas „%s“ nerastas.

en: Off
lt: Išjungta

en: On
lt: Įjungta

en: One of the installed patches affects the package manager itself. Run this command once more to install any other needed patches.
lt: Viena iš įdiegtų pataisų paveikė pačią paketų tvarkytuvę. Norėdami įdiegti kokias nors kitas pataisas, paleiskite komandą dar kartelį.

en: One of the installed patches requires a reboot of your machine. Reboot as soon as possible.
lt: Viena iš įdiegtų pataisų reikalauja, kad būtų perkrautas jūsų kompiuteris. Perkraukite kaip galima greičiau.

en: Only build the database, don't download metadata.
lt: Tik iš naujo sukurti duomenų bazę, neparsiųsti meta duomenų.

en: Only download raw metadata, don't build the database.
lt: Tik parsiųsti neapdorotus meta duomenis, neperkurti duomenų bazės.

en: Only download the packages, do not install.
lt: tik parsiųsti paketus, nediegti.

en: Operate on a different root directory.
lt: Naudoti kitą šakninį katalogą.

en: Operation not supported.
lt: Operacija nepalaikoma

en: Option '%1%' saved in '%2%'.
lt: „%1%“ parinktis įrašyta į „%2%“.

en: Other Commands:
lt: Kitos komandos:

en: Output a list of zypper's user prompts.
lt: Pateikti zypper naudotojo raginimus.

en: Output the version number.
lt: Parodyti versijos numerį.

en: Overall download size: %1%. Already cached: %2%.
lt: Bendras parsiunčiamas kiekis: %1%. Podėlyje jau yra: %2%.

en: Package '%s' has source package '%s'.
lt: Paketas „%s“ turi šaltinį paketą „%s“.

en: Package '%s' is not available in your repositories. Cannot reinstall, upgrade, or downgrade.
lt: Paketas „%s“ neprieinamas turimose saugyklose. Negalima nei iš naujo įdiegti, nei atnaujinti, nei pasendinti.

en: Package '%s' is not installed.
lt: Paketas „%s“ nėra įdiegtas.

en: Package '%s' not found in specified repositories.
lt: Nurodytose saugyklose paketas „%s“ nerastas.

en: Package '%s' not found.
lt: Paketas „%s“ nerastas.

en: Package Locks:
lt: Paketų rakinimas:

en: Package manager restart required. (Run this command once again after the update stack got updated)
lt: Reikia iš naujo paleisti paketų tvarkytuvę. (Kai atsinaujins pati atnaujinimo sistema, paleiskite šią komandą iš naujo)

en: Package updates
lt: Paketų atnaujinimai

en: PackageKit is blocking zypper. This happens if you have an updater applet or other software management application using PackageKit running.
lt: PackageKit blokuoja zypper darbą. Taip būna, kai paleista atnaujinimo programėlė ar kita programinės įrangos tvarkytuvė, naudojanti PackageKit.

en: PackageKit is still running (probably busy).
lt: PackageKit vis dar veikia (greičiausiai užimtas).

en: Parent Service
lt: Pirminė paslauga

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Patch
lt: Pataisa

en: Patch '%1%' is optional. Use '%2%' to install it, or '%3%' to include all optional patches.
lt: Pataisos „%1%“ įdiegti nebūtina. Ją diekite naudodami „%2%“, arba įdiekite visas nebūtinas pataisas naudodami „%3%“.

en: Patch '%s' has not the specified severity.
lt: Pataisos „%s“ reikšmingumas nenurodytas.

en: Patch '%s' is interactive, skipping.
lt: Pataisa „%s“ reikalauja naudotojo įsikišimo, praleidžiama.

en: Patch '%s' is locked. Use '%s' to install it, or unlock it using '%s'.
lt: Pataisa „%s“ yra užrakinta. Ją diekite naudodami „%s“ arba atrakinkite su „%s“.

en: Patch '%s' is not in the specified category.
lt: Nurodytoje kategorijoje pataisos „%s“ nėra.

en: Patch '%s' is not needed.
lt: Pataisa „%s“ nereikalinga.

en: Patch '%s' not found in specified repositories.
lt: Nurodytose saugyklose pataisa „%s“ nerasta.

en: Patch '%s' not found.
lt: Pataisa „%s“ nerasta.

en: Patch '%s' was issued after the specified date.
lt: Pataisa „%s“ išleista po nurodytos datos.

en: Patches
lt: Pataisos

en: Patches having the flag rebootSuggested set will not be treated as interactive.
lt: Pataisos, turinčios rebootSuggested vėliavėlę (kad reikės iš naujo paleisti kompiuterį), nebus laikomos interaktyviomis (nereikės naudotojo įsikišimo).

en: Path Prefix
lt: Kelio pradžia

en: Pattern '%s' not found in specified repositories.
lt: Nurodytose saugyklose šablonas „%s“ nerastas.

en: Pattern '%s' not found.
lt: Šablonas „%s“ nerastas.

en: Pattern updates
lt: Šablonų atnaujinimai

en: Perform a distribution upgrade.
lt: Naujovinti platinamąjį paketą.

en: Perhaps you are running out of disk space.
lt: Galbūt diskas perpildytas.

en: Plain RPM files cache
lt: Ištisas RPM rinkmenų podėlis

en: Please add one or more base URI (baseurl=URI) entries to %s for repository '%s'.
lt: Nurodykite vieną ar kelis pagrindinius URI (baseurl=URI) įrašui %s, saugyklai „%s“.

en: Please check if the URI is valid and accessible.
lt: Patikrinkite, ar URI yra tinkamas ir prieinamas.

en: Please check if the URIs defined for this repository are pointing to a valid repository.
lt: Patikrinkite, ar šiai saugyklai nurodytas URI nurodo tinkamą saugyklą.

en: Please check if your installation media is valid and readable.
lt: Patikrinkite, ar jūsų diegimo laikmena yra tinkama ir nuskaitoma.

en: Please check whether the file is accessible.
lt: Patikrinkite, ar rinkmena yra pasiekiama.

en: Please check whether the specified URI is accessible.
lt: Patikrinkite, ar nurodytas URI yra prieinamas.

en: Please file a bug report about this.
lt: Prašytume pranešti apie šią ydą.

en: Please insert medium [%s] #%d and type 'y' to continue or 'n' to cancel the operation.
lt: Įdėkite laikmeną [%s] Nr.%d ir nuspauskite „t“, jei norite tęsti, arba „n“, jei norite veiksmą atšaukti.

en: Please restart the operation in interactive mode and confirm your agreement with required licenses, or use the %s option.
lt: Veiksmą atlikite iš naujo interaktyvioje veiksenoje ir sutikite su licencijos sąlygomis, arba naudokite %s parinktį.

en: Please see the above error message for a hint.
lt: Žiūrėkite aukščiau esančią užuominą.

en: Please use obs://<project>/<platform>
lt: Naudokite obs://<projektas>/<platforma>

en: Press '%c' to exit the pager.
lt: Norėdami baigti puslapiavimą, spauskite „%c“.

en: Print zypper help
lt: Rodyti pagalbą

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Problem accessing the file at the specified URI
lt: Nesklandumai mėginant nurodytu URI prieiti prie rinkmenos

en: Problem adding the package lock:
lt: Nesklandumai pridedant užrakintą paketą:

en: Problem copying the specified RPM file to the cache directory.
lt: Nesklandumai kopijuojant nurodytą RPM rinkmeną į podėlio katalogą.

en: Problem encountered while trying to read the file at the specified URI
lt: Nesklandumų kilo mėginant duotuoju URI nuskaityti rinkmeną

en: Problem installing source package %s-%s:
lt: Nesklandumai diegiant šaltinio paketą %s-%s:

en: Problem loading data from '%s'
lt: Nesklandumai įkeliant duomenis iš „%s“

en: Problem occurred during or after installation or removal of packages:
lt: Diegimo metu ar po jo, arba šalinant paketus, kilo nesklandumų:

en: Problem occurred initializing or executing the search query
lt: Nesklandumai paruošiant ar paiešką

en: Problem occurred while reading the installed packages:
lt: Skaitant įdiegtus paketus, kilo nesklandumų:

en: Problem parsing the file at the specified URI
lt: Nesklandumai nagrinėjant rinkmeną duotuoju URI

en: Problem reading data from '%s' media
lt: Nesklandumai skaitant duomenis iš laikmenos %s“

en: Problem reading the RPM header of %s. Is it an RPM file?
lt: Nesklandumai skaitant %s RPM antraštę. Ar tai RPM rinkmena?

en: Problem removing the package lock:
lt: Nesklandumai panaikinant paketo užrakinimą:

en: Problem retrieving files from '%s'.
lt: Nesklandumai gaunant rinkmenas iš „%s“.

en: Problem retrieving the package file from the repository:
lt: Gaunant paketo rinkmeną iš saugyklos kilo nesklandumų:

en: Problem retrieving the repository index file for service '%s':
lt: Nesklandumai gaunant paslaugos „%s“ turinio rinkmeną.

en: Problem retrieving the specified RPM file
lt: Nesklandumai gaunant nurodytą RPM rinkmeną

en: Problem transferring repository data from specified URI:
lt: Nesklandumai perduodant duomenis iš nurodyto URI:

en: Problem with the RPM file specified as '%s', skipping.
lt: Nesklandumai su RPM rinkmena, nurodyta kaip „%s“, praleidžiama.

en: Problem:
lt: Problema:

en: Problem: %s
lt: Problema: %s

en: Product '%s' not found in specified repositories.
lt: Nurodytose saugyklose produktas „%s“ nerastas.

en: Product '%s' not found.
lt: Produktas „%s“ nerastas.

en: Product updates
lt: Produkto atnaujinimai

en: Provided by enabled repository
lt: Pateikia įgalinta saugykla

en: Prune to best version...
lt: Apkarpyti iki geriausios versijos...

en: Querying:
lt: Užklausimai:

en: Quit the current zypper shell.
lt: Išeiti iš dabartinio zypper apvalkalo.

en: RPM files caching has been disabled for repository '%s'.
lt: Saugyklai „%s“ uždraustas RPM rinkmenų podėlis.

en: RPM files caching has been enabled for repository '%s'.
lt: Saugyklai „%s“ įgalintas RPM rinkmenų podėlis.

en: Reading data from '%s' media
lt: Skaitomi duomenys iš laikmenos „%s“

en: Reading data from '%s' media is delayed until next refresh.
lt: Duomenų skaitymas iš laikmenos „%s“ atidedamas iki kito atnaujinimo.

en: Reading installed packages...
lt: Skaitomi įdiegti paketai...

en: Reboot is probably not necessary.
lt: Greičiausiai nebūtina paleisti iš naujo.

en: Recommended
lt: Rekomenduota

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh all repositories.
lt: Atnaujinti visas saugyklas.

en: Refresh all services.
lt: Atnaujinti visas paslaugas.

en: Refresh also services before refreshing repos.
lt: Prieš atnaujinant saugyklas, taip pat atnaujinti ir paslaugas.

en: Refresh only specified repositories.
lt: Atnaujinti tik nurodytas saugyklas.

en: Refresh repositories specified by their alias, number or URI. If none are specified, all enabled repositories will be refreshed.
lt: Atnaujinti saugyklas, nurodytas pagal jų pseudonimą, numerį arba URI. Jei nenurodytas joks parametras, atnaujinamos visos įgalintos saugyklos.

en: Refreshing repository '%s'.
lt: Atnaujinama saugykla „%s“.

en: Refreshing service '%s'.
lt: Atnaujinama paslauga „%s“.

en: Remote repositories disabled.
lt: Nuotolinės saugyklos uždraustos.

en: Removal of %s failed:
lt: Nepavyko pašalinti %s:

en: Remove a package lock.
lt: Atrakinti paketą.

en: Remove a package lock. Specify the lock to remove by its number obtained with '%1%' or by package name.
lt: Atrakina paketą. Nurodykite pašalintino užrakinimo numerį, kurį gali sužinoti su „%1%“, arba užrakinto paketo pavadinimą.

en: Remove old kernels.
lt: Pašalinti senus branduolius.

en: Remove only locks with specified repository.
lt: Atrakinti tik konkrečioje saugykloje.

en: Remove packages.
lt: Pašalinti paketus.

en: Remove repository specified by alias, number or URI.
lt: Pašalinti nurodytą saugyklą pagal jos pavadinimą, numerį arba URI.

en: Remove specified repository index service from the system.
lt: Iš sistemos pašalinti nurodytą saugyklos turinio paslaugą.

en: Remove specified repository.
lt: Pašalinti nurodytą saugyklą.

en: Remove specified service.
lt: Pašalinti nurodytą paslaugą.

en: Remove useless locks.
lt: Pašalinti nenaudingus užrakinimus.

en: Removed %lu lock. | Removed %lu locks.
lt[0]: Atrakintas %lu.
lt[1]: Atrakinti %lu.
lt[2]: Atrakinta %lu.
lt[3]: Atrakintas %lu.

en: Removing %s
lt: Šalinama: %s

en: Removing service '%s':
lt: Pašalinama paslauga „%s“:

en: Rename specified repository.
lt: Pervadinti nurodytą saugyklą.

en: Repo '%1%' is managed by service '%2%'. Volatile changes are reset by the next service refresh!
lt: „%1%“ saugyklą tvarko „%2%“ paslauga. Atnaujinus paslaugą, kaprizingi pakeitimai atstatysimi į pradinę būseną!

en: Repo Info Path
lt: Saug Info Kelias

en: Report licenses and EULAs of currently installed software packages.
lt: Parodyti įdiegtų PĮ paketų licencijas ir galutinio naudotojo licencijos sutartis.

en: Repositories disabled, using the database of installed packages only.
lt: Saugyklos uždraustos, naudojama tik įdiegtų paketų duomenų bazė.

en: Repositories have been successfully exported to %s.
lt: Saugykla sėkmingai eksportuota į %s.

en: Repository
lt: Saugykla

en: Repository %s not found.
lt: Saugykla %s nerasta.

en: Repository '%s' could not be refreshed. Using old cache.
lt: Negalima atnaujinti saugyklos „%s“. Naudojamas senas podėlis.

en: Repository '%s' has been added to disabled repositories of service '%s' | Repositories '%s' have been added to disabled repositories of service '%s'
lt[0]: Saugykla „%s“ pridėta prie uždraustųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[1]: Saugyklos „%s“ pridėtos prie uždraustųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[2]: Saugyklos „%s“ pridėtos prie uždraustųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[3]: Saugyklos „%s“ pridėtos prie uždraustųjų paslaugos „%s“ saugyklų.

en: Repository '%s' has been added to enabled repositories of service '%s' | Repositories '%s' have been added to enabled repositories of service '%s'
lt[0]: Saugykla „%s“ pridėta prie įgalintųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[1]: Saugyklos „%s“ pridėtos prie įgalintųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[2]: Saugyklos „%s“ pridėtos prie įgalintųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[3]: Saugyklos „%s“ pridėtos prie įgalintųjų paslaugos „%s“ saugyklų.

en: Repository '%s' has been removed from disabled repositories of service '%s' | Repositories '%s' have been removed from disabled repositories of service '%s'
lt[0]: Saugykla „%s“ pašalinta iš uždraustųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[1]: Saugyklos „%s“ pašalintos iš uždraustųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[2]: Saugyklos „%s“ pašalintos iš uždraustųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[3]: Saugyklos „%s“ pašalintos iš uždraustųjų paslaugos „%s“ saugyklų.

en: Repository '%s' has been removed from enabled repositories of service '%s' | Repositories '%s' have been removed from enabled repositories of service '%s'
lt[0]: Saugykla „%s“ pašalinta iš įgalintųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[1]: Saugyklos „%s“ pašalintos iš įgalintųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[2]: Saugyklos „%s“ pašalintos iš įgalintųjų paslaugos „%s“ saugyklų.
lt[3]: Saugyklos „%s“ pašalintos iš įgalintųjų paslaugos „%s“ saugyklų.

en: Repository '%s' has been removed.
lt: Saugykla „%s“ pašalinta.

en: Repository '%s' has been successfully disabled.
lt: Saugykla „%s“ sėkmingai uždrausta.

en: Repository '%s' has been successfully enabled.
lt: Saugykla „%s“ sėkmingai įgalinta.

en: Repository '%s' has no URI defined, skipping.
lt: Saugyklai „%s“ nenurodytas URI, praleidžiama.

en: Repository '%s' is invalid.
lt: Saugykla „%s“ yra netinkama.

en: Repository '%s' is out of date. Running '%s' might help.
lt: Saugykla „%s“ yra pasenusi. Galbūt padės komanda „%s“.

en: Repository '%s' is out-of-date. You can run 'zypper refresh' as root to update it.
lt: Saugykla „%s“ yra senstelėjusi. Prisijungę kaip root naudotojas, galite paleisti „zypper refresh“ ir taip ją atnaujinti.

en: Repository '%s' is up to date.
lt: Saugykla „%s“ atnaujinta.

en: Repository '%s' not cached. Caching...
lt: Saugykla „%s“ neturi podėlio. Sukuriamas podėlis...

en: Repository '%s' not found by alias, number or URI.
lt: Saugykla „%s“ nerasta nei pagal pseudonimą, nei pagal numerį, nei pagal URI.

en: Repository '%s' not found by its alias, number, or URI.
lt: Saugyklos „%s“ nepavyko rasti nei pagal jos pseudonimą, nei pagal numerį, nei pagal URI.

en: Repository '%s' not found.
lt: Saugykla „%s“ nerasta.

en: Repository '%s' priority has been left unchanged (%d)
lt: Saugyklos „%s“ prioritetas nepakeistas (%d)

en: Repository '%s' priority has been set to %d.
lt: Saugyklai „%s“ nustatytas prioritetas %d.

en: Repository '%s' renamed to '%s'.
lt: Saugyklos „%s“ pavadinimas pakeistas į „%s“

en: Repository '%s' stays disabled.
lt: Saugykla „%s“ ir toliau bus uždrausta.

en: Repository '%s' successfully added
lt: Saugykla „%s“ pridėta sėkmingai

en: Repository Management:
lt: Saugyklų tvarkymas:

en: Repository Options
lt: Saugyklų parinktys

en: Repository metadata for '%s' not found in local cache.
lt: Vietiniame podėlyje nerasti „%s“ saugyklos metaduomenys.

en: Repository named '%s' already exists. Please use another alias.
lt: Saugykla pavadinimu „%s“ jau yra. Nurodykite kitą pseudonimą.

en: Repository priorities are without effect. All enabled repositories share the same priority.
lt: Saugyklų prioritetai čia nieko nekeičia, nes visų jūsų įgalintų saugyklų prioritetai vienodi.

en: Repository priorities in effect:
lt: Saugyklų prioritetų poveikis:

en: Repository with no alias defined found in the file, skipping.
lt: Praleidžiama saugykla, neturinti rinkmenoje nurodyto pseudonimo.

en: Repository:
lt: Saugykla:

en: Required
lt: Reikia

en: Required argument missing.
lt: Trūksta reikiamo argumento.

en: Required source packages available in download directory:
lt: Reikalingi šaltiniai paketai yra siuntinių kataloge:

en: Required source packages to be downloaded:
lt: Reikia parsiųsti šaltinius paketus:

en: Required source packages:
lt: Reikia šaltinių paketų:

en: Resolvables from '%s' not loaded because of error.
lt: Dėl įvykusios klaidos neįkelti sprendimai iš „%s“.

en: Resolving dependencies...
lt: Sprendžiamos priklausomybės...

en: Resolving package dependencies...
lt: Sprendžiamos paketų priklausomybės...

en: Restart solver in no-force-resolution mode in order to show dependency problems.
lt: Iš naujo spręsti paketų priklausomybes nenaudojant priverstinio sprendimo ir parodyti priklausomybių konfliktus.

en: Restrict the lock to the specified repository.
lt: Užrakinti tik konkrečioje saugykloje.

en: Retrieving delta
lt: Gaunamas skirtumas

en: Retrieving repository '%s' data...
lt: Gaunami saugyklos „%s“ duomenys...

en: Retrieving repository '%s' metadata
lt: Gaunami saugyklos „%s“ metaduomenys

en: Retrieving:
lt: Gaunama:

en: Retrying in %u seconds...
lt: Vėl bus bandoma po %u s...

en: Retrying...
lt: Bandoma iš naujo...

en: Root privileges are required to fix broken package dependencies.
lt: Pažeistoms paketų priklausomybėms ištaisyti reikalingos root teisės.

en: Rpm Name:
lt: RPM vardas:

en: Run '%1%' to see the complete list of locked items.
lt: Norėdami gauti užrakinimų sąrašą, įvykdykite „%1%“.

en: Running 'zypper refresh' as root might resolve the problem.
lt: Šią bėdą galite išspręsti prisijungę kaip root naudotojas ir įvykdę „zypper refresh“.

en: Running: %s  (%s, %s)
lt: Vykdoma: %s  (%s, %s)

en: S
lt: B

en: SSL certificate authority check disabled.
lt: SSL liudijimo tapatybės patikrinimas uždraustas.

en: SUMMARY
lt: SANTRAUKA

en: Scanning content of disabled repository '%s'.
lt: Peržvelgiamas uždraustos saugyklos „%s“ turinys.

en: Scanning download directory
lt: Peržvelgiamas siuntinių katalogas

en: Scanning installed packages
lt: Peržvelgiami įdiegti paketai

en: Search for packages matching a pattern.
lt: Ieškoti užklausą atitinkančių paketų.

en: See %1%
lt: Žr. %1%

en: See '%1%' for details
lt: „%1%“ pateikia daugiau informacijos

en: See '%s' for all available options.
lt: Visoms parinktims matyti rinkitės „%s“.

en: See '%s' for information about the meaning of values in the above table.
lt: Norėdami sužinoti apie aukščiau esančios lentelės reikšmes, žiūrėkite „%s“.

en: See '%s' or '%s' to get a list of known repository types.
lt: Atpažįstamus saugyklų tipus pateikia „%s“ arba „%s“.

en: See http://en.opensuse.org/Zypper/Troubleshooting for instructions.
lt: Žiūrėkite http://en.opensuse.org/Zypper/Troubleshooting, jei reikia instrukcijų.

en: See the above message for a hint.
lt: Žiūrėkite užuominą virš pranešimo.

en: Select device to eject.
lt: Pasirinkite, kurį įrenginį išmesti.

en: Selecting '%s' for removal.
lt: „%s“ pažymimas pašalinimui.

en: Selecting '%s' from repository '%s' for installation.
lt: Diegimui pažymimas „%s“ iš saugyklos „%s“.

en: Service
lt: Paslauga

en: Service '%s' has been removed.
lt: Paslauga „%s“ pašalinta.

en: Service '%s' has been successfully added.
lt: Paslauga „%s“ pridėta sėkmingai.

en: Service '%s' has been successfully disabled.
lt: Paslauga „%s“ sėkmingai uždrausta.

en: Service '%s' has been successfully enabled.
lt: Paslauga „%s“ sėkmingai įgalinta.

en: Service '%s' not found by alias, number or URI.
lt: Paslauga „%s“ nerasta nei pagal pseudonimą, nei pagal numerį, nei pagal URI.

en: Service '%s' not found by its alias, number, or URI.
lt: Paslaugos „%s“ nepavyko rasti nei pagal pseudonimą, nei pagal numerį, nei pagal URI.

en: Service '%s' not found.
lt: Paslauga „%s“ nerasta.

en: Service Management:
lt: Paslaugų tvarkymas:

en: Severity
lt: Reikšmingumas

en: Short Label: %s
lt: Trumpoji žymė: %s

en: Short Name
lt: Trumpas pavadinimas

en: Show also alias of parent service.
lt: Taip pat parodyti tėvinės paslaugos pseudonimą.

en: Show also base URI of repositories.
lt: Taip pat parodyti saugyklos pagrindinį URI.

en: Show also repositories belonging to the services.
lt: Taip pat parodyti paslaugoms priklausančias saugyklas.

en: Show also repository alias.
lt: Taip pat parodyti saugyklos alternatyvųjį vardą.

en: Show also repository name.
lt: Taip pat parodyti saugyklos pavadinimą.

en: Show also repository priority.
lt: Taip pat parodyti saugyklos prioritetą.

en: Show also the autorefresh flag.
lt: Taip pat parodyti automatinio atnaujinimo vėliavėlę.

en: Show an animal.
lt: Parodo iš simbolių nupieštą gyvūnėlį.

en: Show conflicts.
lt: Rodyti konfliktus.

en: Show detailed information for patches.
lt: Pateikia išsamią informaciją apie pataisas.

en: Show detailed information for patterns.
lt: Pateikia išsamią informaciją apie šablonus.

en: Show detailed information for products.
lt: Pateikia išsamią informaciją apie produktus.

en: Show enabled repos only.
lt: Rodyti tik įgalintas saugyklas.

en: Show full information for specified packages.
lt: Rodyti visą informaciją apie nurodytus paketus.

en: Show full information for specified patches.
lt: Rodyti visą informaciją apie nurodytas pataisas.

en: Show full information for specified patterns.
lt: Rodyti visą informaciją apie nurodytus šablonus.

en: Show full information for specified products.
lt: Rodyti visą informaciją apie nurodytus produktus.

en: Show more information like URI, priority, type.
lt: Parodyti daugiau informacijos, pvz., URI, prioritetą, tipą.

en: Show only installed packages.
lt: Rodyti tik įdiegtus paketus

en: Show only packages which are not installed.
lt: Rodyti tik neįdiegtus paketus.

en: Show the detailed installation summary.
lt: Rodyti išsamią diegimo santrauką.

en: Show the operating system label.
lt: Parodyti operacinės sistemos žymę.

en: Show various information about the target operating system. By default, an ID string is shown.
lt: Parodyti įvairią informaciją apie paskirties operacinę sistemą. Numatytuoju atveju rodomas identifikatorius.

en: Signature verification failed
lt: Nepavyko patikrinti parašo

en: Signature verification failed for file '%1%' from repository '%2%'.
lt: Nepavyko patikrinti parašo, kuria pasirašyta rinkmena „%1%“ iš saugyklos „%2%“.

en: Signature verification failed for file '%1%'.
lt: Nepavyko patikrinti parašo, kuria pasirašyta rinkmena „%1%“.

en: Skip check:
lt: Praleisti patikrinimą:

en: Skip problem and continue.
lt: Praleisti problemą ir tęsti

en: Skip retrieval of the file and abort current operation.
lt: Praleisti rinkmenos gavimą ir nutraukti esamą veiksmą.

en: Skip retrieval of the file and try to continue with the operation without the file.
lt: Praleisti rinkmenos gavimą ir mėginti tęsti neatlikus veiksmų su ta rinkmena.

en: Skipping disabled repository '%s'
lt: Praleidžiama uždrausta saugykla „%s“.

en: Skipping disabled service '%s'
lt: Praleidžiama uždrausta paslauga „%s“

en: Skipping repository '%s' because of the above error.
lt: Saugykla „%s“ praleidžiama dėl įvykusios klaidos.

en: Skipping service '%s' because of the above error.
lt: Dėl įvykusios klaidos praleidžiama paslauga „%s“.

en: Software Management:
lt: Programinės įrangos tvarkymas:

en: Solver options
lt: Sprendiklio parinktys

en: Solver options:
lt: Sprendiklio parinktys:

en: Solver test case generated successfully at %s.
lt: Priklausomybių sprendimo detalus aprašas sėkmingai sukurtas kaip %s.

en: Some of the dependencies of installed packages are broken. In order to fix these dependencies, the following actions need to be taken:
lt: Kai kurios įdiegtų paketų priklausomybės yra pažeistos. Norint jas ištaisyti, reikia atlikti šiuos veiksmus:

en: Some of the repositories have not been cleaned up because of an error.
lt: Dėl įvykusios klaidos nebuvo išvalytos kai kurios saugyklos.

en: Some of the repositories have not been refreshed because of an error.
lt: Dėl įvykusių klaidų kai kurios saugyklos nebuvo atnaujintos.

en: Some of the services have not been refreshed because of an error.
lt: Dėl įvykusių klaidų, kai kurios paslaugos nebuvo atnaujintos.

en: Sort packages by repository.
lt: Paketus rikiuoti pagal saugyklas.

en: Sort the list by URI.
lt: Sąrašą rikiuoti pagal URI.

en: Sort the list by name.
lt: Sąrašą rikiuoti pagal pavadinimą.

en: Sort the list by repository priority.
lt: Sąrašą rikiuoti pagal saugyklų prioritetą.

en: Source package
lt: Šaltinis paketas

en: Source package %s-%s successfully installed.
lt: Šaltinio paketas %s-%s sėkmingai įdiegtas.

en: Source package %s-%s successfully retrieved.
lt: Šaltinio paketas %s-%s sėkmingai parsiųstas.

en: Source package '%s' for package '%s' not found.
lt: Šaltinio paketo „%s“ paketui „%s“ neradome.

en: Source package '%s' is not provided by any repository.
lt: Saugyklose šaltinio paketo „%s“ nėra.

en: Source package '%s' not found in specified repositories.
lt: Nurodytose saugyklose šaltinis paketas „%s“ nerastas.

en: Source package '%s' not found.
lt: Šaltinio paketas „%s“ nerastas.

en: Source package name is a required argument.
lt: Šaltinio paketo pavadinimas – reikalingas argumentas.

en: Specified capability not found
lt: Nurodyta galimybė nerasta

en: Specified local path does not exist or is not accessible.
lt: Nurodyto vietinio kelio nėra arba jis nepasiekiamas.

en: Specified lock has been successfully added. | Specified locks have been successfully added.
lt[0]: Nurodytas užrakinimas sėkmingai pridėtas.
lt[1]: Nurodyti užrakinimai sėkmingai pridėti.
lt[2]: Nurodyti užrakinimai sėkmingai pridėti.
lt[3]: Nurodyti užrakinimai sėkmingai pridėti.

en: Specified lock has been successfully removed.
lt: Nurodytas užrakinimas sėkmingai panaikintas.

en: Specified repositories are not enabled or defined.
lt: Nurodytos saugyklos neįgalintos arba neapibūdintos.

en: Specified repositories have been cleaned up.
lt: Nurodytos saugyklos buvo išvalytos.

en: Specified repositories have been refreshed.
lt: Nurodytos saugyklos buvo atnaujintos.

en: Specified repositories:
lt: Nurodytos saugyklos:

en: Specified repository '%s' is disabled.
lt: Nurodyta saugykla „%s“ yra uždrausta.

en: Specified services are not enabled or defined.
lt: Nurodytos paslaugos nėra įgalintos arba dar neapibūdintos.

en: Specified services have been refreshed.
lt: Nurodyta paslauga atnaujinta.

en: Specified type is not a valid repository type:
lt: Nurodytas tipas nėra tinkamas saugyklos tipas:

en: Status
lt: Būsena

en: Subcommands:
lt: Pokomandžiai:

en: Subkey:
lt: Poraktis:

en: Suggested
lt: Pasiūlyta

en: Summary
lt: Santrauka

en: Superfluous source packages in download directory:
lt: Nebereikalingi šaltiniai paketai siuntinių kataloge:

en: Support Level
lt: Palaikymo lygis

en: Suppress normal output, print only error messages.
lt: Sumažinti paprastą išvestį, rodyti tik klaidų pranešimus.

en: Switch to XML output.
lt: Išvestį rodyti XML formatu.

en: System Packages
lt: Sistemos paketai

en: System reboot required.
lt: Reikia paleisti iš naujo.

en: TYPE
lt: tipas

en: Table style (%1%).
lt: Lentelės stilius (%1%).

en: Takes missing release number as any release.
lt: Ima trūkstamus laidos numerius bet kuriai laidai.

en: Target Options
lt: Paskirties parinktys

en: Target initialization failed:
lt: Paskirties paruošti nepavyko:

en: Temporarily enabling repository '%s'.
lt: Laikinai įgalinama saugykla „%s“.

en: The %s option has no effect here, ignoring.
lt: Čia parinktis %s yra neveiksni, nepaisoma.

en: The '%s' global option has no effect here.
lt: Čia bendra parinktis „%s“ yra neveiksni.

en: The '--%s' option has currently no effect.
lt: Parametras „--%s“ neveiksmingas.

en: The following NEW package is going to be installed: | The following %d NEW packages are going to be installed:
lt[0]: Bus įdiegtas %d NAUJAS paketas:
lt[1]: Bus įdiegti %d NAUJI paketai:
lt[2]: Bus įdiegta %d NAUJŲ paketų:
lt[3]: Bus įdiegtas %d NAUJAS paketas:

en: The following NEW patch is going to be installed: | The following %d NEW patches are going to be installed:
lt[0]: Bus įdiegta %d NAUJA pataisa:
lt[1]: Bus įdiegtos %d NAUJOS pataisos:
lt[2]: Bus įdiegta %d NAUJŲ pataisų:
lt[3]: Bus įdiegta %d NAUJA pataisa:

en: The following NEW pattern is going to be installed: | The following %d NEW patterns are going to be installed:
lt[0]: Bus įdiegtas %d NAUJAS šablonas:
lt[1]: Bus įdiegti %d NAUJI šablonai:
lt[2]: Bus įdiegta %d NAUJŲ šablonų:
lt[3]: Bus įdiegtas %d NAUJAS šablonas:

en: The following NEW product is going to be installed: | The following %d NEW products are going to be installed:
lt[0]: Bus įdiegtas %d NAUJAS produktas:
lt[1]: Bus įdiegti %d NAUJI produktai:
lt[2]: Bus įdiegta %d NAUJŲ produktų:
lt[3]: Bus įdiegtas %d NAUJAS produktas:

en: The following application is going to be REMOVED: | The following %d applications are going to be REMOVED:
lt[0]: Bus PAŠALINTA %d programa:
lt[1]: Bus PAŠALINTOS %d programos:
lt[2]: Bus PAŠALINTA %d programų:
lt[3]: Bus PAŠALINTA %d programa:

en: The following application is going to be downgraded: | The following %d applications are going to be downgraded:
lt[0]: %d programa bus pakeista senesne:
lt[1]: %d programos bus pakeistos senesnėmis:
lt[2]: %d programų bus pakeista senesnėmis:
lt[3]: %d programa bus pakeista senesne:

en: The following application is going to be installed: | The following %d applications are going to be installed:
lt[0]: Bus įdiegta %d programa:
lt[1]: Bus įdiegtos %d programos:
lt[2]: Bus įdiegta %d programų:
lt[3]: Bus įdiegta %d programa:

en: The following application is going to be reinstalled: | The following %d applications are going to be reinstalled:
lt[0]: %d programa bus įdiegtas iš naujo:
lt[1]: %d programos bus įdiegtos iš naujo:
lt[2]: %d programų bus įdiegta iš naujo:
lt[3]: %d programa bus įdiegtas iš naujo:

en: The following application is going to be upgraded: | The following %d applications are going to be upgraded:
lt[0]: %d šablonas bus naujovinamas:
lt[1]: %d šablonai bus naujovinami:
lt[2]: %d šablonų bus naujovinama:
lt[3]: %d šablonas bus naujovinamas:

en: The following application is going to change architecture: | The following %d applications are going to change architecture:
lt[0]: Bus pakeista %d programos architektūra:
lt[1]: Bus pakeista %d programų architektūra:
lt[2]: Bus pakeista %d programų architektūra:
lt[3]: Bus pakeista %d programos architektūra:

en: The following application is going to change vendor: | The following %d applications are going to change vendor:
lt[0]: Bus pakeistas %d programos gamintojas:
lt[1]: Bus pakeistas %d programų gamintojas:
lt[2]: Bus pakeistas %d programų gamintojas:
lt[3]: Bus pakeistas %d programos gamintojas:

en: The following application is recommended, but will not be installed: | The following %d applications are recommended, but will not be installed:
lt[0]: %d programa yra patartina, bet nebus įdiegta:
lt[1]: %d programos yra patartinos, bet nebus įdiegtos:
lt[2]: %d programų yra patartinų, bet nebus įdiegtos:
lt[3]: %d programa yra patartina, bet nebus įdiegta:

en: The following application is suggested, but will not be installed: | The following %d applications are suggested, but will not be installed:
lt[0]: %d programa yra siūloma, bet nebus įdiegta:
lt[1]: %d programos yra siūlomos, bet nebus įdiegtos:
lt[2]: %d programų yra siūloma, bet nebus įdiegta:
lt[3]: %d programa yra siūloma, bet nebus įdiegta:

en: The following application update will NOT be installed: | The following %d application updates will NOT be installed:
lt[0]: %d programos atnaujinimas NEBUS įdiegtas:
lt[1]: %d programų atnaujinimai NEBUS įdiegti:
lt[2]: %d programų atnaujinimai NEBUS įdiegti:
lt[3]: %d programos atnaujinimas NEBUS įdiegtas:

en: The following item is locked and will not be changed by any action: | The following %d items are locked and will not be changed by any action:
lt[0]: %d elementas užrakintas, tad jokie veiksmai jo nepakeis:
lt[1]: %d elementai užrakinti, tad jokie veiksmai jų nepakeis:
lt[2]: %d elementų užrakinti, tad jokie veiksmai jų nepakeis:
lt[3]: %d elementas užrakintas, tad jokie veiksmai jų nepakeis:

en: The following matches in issue numbers have been found:
lt: Rasti šie atitikmenys tarp ydų numerių:

en: The following package failed to install: | The following %d packages failed to install:
lt[0]: Nepavyko įdiegti paketo:
lt[1]: Nepavyko įdiegti %d paketų:
lt[2]: Nepavyko įdiegti %d paketų:
lt[3]: Nepavyko įdiegti %d paketų:

en: The following package failed to uninstall: | The following %d packages failed to uninstall:
lt[0]: Nepavyko pašalinti paketo:
lt[1]: Nepavyko pašalinti %d paketų:
lt[2]: Nepavyko pašalinti %d paketų:
lt[3]: Nepavyko pašalinti %d paketo:

en: The following package installation was skipped: | The following %d package installations were skipped:
lt[0]: Vieno paketo diegimas praleistas:
lt[1]: %d paketų diegimas praleistas:
lt[2]: %d paketų diegimas praleistas:
lt[3]: %d paketų diegimas praleistas:

en: The following package is going to be REMOVED: | The following %d packages are going to be REMOVED:
lt[0]: Bus PAŠALINTAS %d paketas:
lt[1]: Bus PAŠALINTI %d paketai:
lt[2]: Bus PAŠALINTA %d paketų:
lt[3]: Bus PAŠALINTAS %d paketas:

en: The following package is going to be downgraded: | The following %d packages are going to be downgraded:
lt[0]: %d paketas bus pakeistas senesniu:
lt[1]: %d paketai bus pakeisti senesniais:
lt[2]: %d paketų bus pakeista senesniais:
lt[3]: %d paketas bus pakeistas senesniu:

en: The following package is going to be reinstalled: | The following %d packages are going to be reinstalled:
lt[0]: %d paketas bus įdiegtas iš naujo:
lt[1]: %d paketai bus įdiegti iš naujo:
lt[2]: %d paketų bus įdiegta iš naujo:
lt[3]: %d paketas bus įdiegtas iš naujo:

en: The following package is going to be upgraded: | The following %d packages are going to be upgraded:
lt[0]: Bus naujovinamas %d paketas:
lt[1]: Bus naujovinami %d paketai:
lt[2]: Bus naujovinama %d paketų:
lt[3]: Bus naujovinamas %d paketas:

en: The following package is going to change architecture: | The following %d packages are going to change architecture:
lt[0]: Bus pakeista %d paketo architektūra:
lt[1]: Bus pakeista %d paketų architektūra:
lt[2]: Bus pakeista %d paketų architektūra:
lt[3]: Bus pakeista %d paketo architektūra:

en: The following package is going to change vendor: | The following %d packages are going to change vendor:
lt[0]: Bus pakeistas %d paketo gamintojas:
lt[1]: Bus pakeistas %d paketų gamintojas:
lt[2]: Bus pakeistas %d paketų gamintojas:
lt[3]: Bus pakeistas %d paketo gamintojas:

en: The following package is not supported by its vendor: | The following %d packages are not supported by their vendor:
lt[0]: %d paketo nepalaiko jo gamintojas:
lt[1]: %d paketų nepalaiko jų gamintojai:
lt[2]: %d paketų nepalaiko jų gamintojai:
lt[3]: %d paketo nepalaiko jų gamintojai:

en: The following package is recommended, but will not be installed (only required packages will be installed): | The following %d packages are recommended, but will not be installed (only required packages will be installed):
lt[0]: %d paketas yra patartinas, bet nebus įdiegtas (diegiami tik reikalingi paketai):
lt[1]: %d paketai yra patartini, bet nebus įdiegti (diegiami tik reikalingi paketai):
lt[2]: %d paketų yra patartini, bet nebus įdiegti (diegiami tik reikalingi paketai):
lt[3]: %d paketas yra patartinas, bet nebus įdiegtas (diegiami tik reikalingi paketai):

en: The following package is recommended, but will not be installed because it's unwanted (was manually removed before): | The following %d packages are recommended, but will not be installed because they are unwanted (were manually removed before):
lt[0]: %d paketas yra patartinas, bet nebus įdiegtas, nes jį pašalinote anksčiau:
lt[1]: %d paketai yra patartini, bet nebus įdiegti, nes juos pašalinote anksčiau:
lt[2]: %d paketų yra patartini, bet nebus įdiegta, nes juos pašalinote anksčiau:
lt[3]: %d paketas yra patartinas, bet nebus įdiegtas, nes juos pašalinote anksčiau:

en: The following package is recommended, but will not be installed due to conflicts or dependency issues: | The following %d packages are recommended, but will not be installed due to conflicts or dependency issues:
lt[0]: %d paketas yra patartinas, bet nebus įdiegtas dėl esamų priklausomybių nesuderinamumo:
lt[1]: %d paketai yra patartini, bet nebus įdiegti dėl esamų priklausomybių nesuderinamumo:
lt[2]: %d paketų yra patartinų, bet nebus įdiegtas dėl esamų priklausomybių nesuderinamumo:
lt[3]: %d paketas yra patartinas, bet nebus įdiegtas dėl esamų priklausomybių nesuderinamumo:

en: The following package is suggested, but will not be installed: | The following %d packages are suggested, but will not be installed:
lt[0]: %d paketas yra siūlomas, bet nebus įdiegtas:
lt[1]: %d paketai yra siūlomi, bet nebus įdiegti:
lt[2]: %d paketų yra siūloma, bet nebus įdiegti:
lt[3]: %d paketas yra siūlomas, bet nebus įdiegtas:

en: The following package needs additional customer contract to get support: | The following %d packages need additional customer contract to get support:
lt[0]: Norint gauti palaikymą, %d paketui reikalinga papildoma kliento sutartis:
lt[1]: Norint gauti palaikymą, %d paketams reikalinga papildoma kliento sutartis:
lt[2]: Norint gauti palaikymą, %d paketų reikalinga papildoma kliento sutartis:
lt[3]: Norint gauti palaikymą, %d paketui reikalinga papildoma kliento sutartis:

en: The following package removal was skipped: | The following %d package removal were skipped:
lt[0]: Paketo šalinimas praleistas:
lt[1]: %d paketų šalinimas praleistas:
lt[2]: %d paketų šalinimas praleistas:
lt[3]: %d paketo šalinimas praleistas:

en: The following package requires a system reboot: | The following %d packages require a system reboot:
lt[0]: Šis paketas prašo iš naujo paleisti sistemą:
lt[1]: Šie %d paketai prašo iš naujo paleisti sistemą:
lt[2]: Šie %d paketų prašo iš naujo paleisti sistemą:
lt[3]: Šis %d paketas prašo iš naujo paleisti sistemą:

en: The following package update will NOT be installed: | The following %d package updates will NOT be installed:
lt[0]: %d paketo atnaujinimas NEBUS įdiegtas:
lt[1]: %d paketų atnaujinimai NEBUS įdiegti:
lt[2]: %d paketų atnaujinimai NEBUS įdiegti:
lt[3]: %d paketo atnaujinimas NEBUS įdiegtas:

en: The following patch is going to be REMOVED: | The following %d patches are going to be REMOVED:
lt[0]: Bus PAŠALINTA %d pataisa:
lt[1]: Bus PAŠALINTOS %d pataisos:
lt[2]: Bus PAŠALINTA %d pataisų:
lt[3]: Bus PAŠALINTA %d pataisa:

en: The following patch is going to be downgraded: | The following %d patches are going to be downgraded:
lt[0]: %d pataisa bus pakeista senesne:
lt[1]: %d pataisos bus pakeistos senesnėmis:
lt[2]: %d pataisų bus pakeista senesnėmis:
lt[3]: %d pataisa bus pakeista senesne:

en: The following patch is going to be reinstalled: | The following %d patches are going to be reinstalled:
lt[0]: %d pataisa bus įdiegta iš naujo:
lt[1]: %d pataisos bus įdiegtos iš naujo:
lt[2]: %d pataisų bus įdiegta iš naujo:
lt[3]: %d pataisa bus įdiegta iš naujo:

en: The following patch is going to be upgraded: | The following %d patches are going to be upgraded:
lt[0]: Bus atnaujinta %d pataisa:
lt[1]: Bus atnaujintos %d pataisos:
lt[2]: Bus atnaujinta %d pataisų:
lt[3]: Bus atnaujinta %d pataisa:

en: The following patch is going to change architecture: | The following %d patches are going to change architecture:
lt[0]: Bus pakeista %d pataisos architektūra:
lt[1]: Bus pakeista %d pataisų architektūra:
lt[2]: Bus pakeista %d pataisų architektūra:
lt[3]: Bus pakeista %d pataisos architektūra:

en: The following patch is going to change vendor: | The following %d patches are going to change vendor:
lt[0]: Bus pakeistas %d pataisos gamintojas:
lt[1]: Bus pakeistas %d pataisų gamintojas:
lt[2]: Bus pakeistas %d pataisų gamintojas:
lt[3]: Bus pakeistas %d pataisos gamintojas:

en: The following patch is recommended, but will not be installed: | The following %d patches are recommended, but will not be installed:
lt[0]: %d pataisa yra patartina, bet nebus įdiegta:
lt[1]: %d pataisos yra patartinos, bet nebus įdiegtos:
lt[2]: %d pataisų yra patartinų, bet nebus įdiegtos:
lt[3]: %d pataisa yra patartina, bet nebus įdiegta:

en: The following patch is suggested, but will not be installed: | The following %d patches are suggested, but will not be installed:
lt[0]: %d pataisa yra siūloma, bet nebus įdiegta:
lt[1]: %d pataisos yra siūlomos, bet nebus įdiegtos:
lt[2]: %d pataisų yra siūloma, bet nebus įdiegtos:
lt[3]: %d pataisa yra siūloma, bet nebus įdiegta:

en: The following patch requires a system reboot: | The following %d patches require a system reboot:
lt[0]: %d pataisa prašo iš naujo paleisti kompiuterį:
lt[1]: %d pataisos prašo iš naujo paleisti kompiuterį:
lt[2]: %d pataisų prašo iš naujo paleisti kompiuterį:
lt[3]: %d pataisa prašo iš naujo paleisti kompiuterį:

en: The following pattern is going to be REMOVED: | The following %d patterns are going to be REMOVED:
lt[0]: Bus PAŠALINTAS %d šablonas:
lt[1]: Bus PAŠALINTI %d šablonai:
lt[2]: Bus PAŠALINTA %d šablonų:
lt[3]: Bus PAŠALINTAS %d šablonas:

en: The following pattern is going to be downgraded: | The following %d patterns are going to be downgraded:
lt[0]: %d šablonas bus pakeistas senesniu:
lt[1]: %d šablonai bus pakeisti senesniais:
lt[2]: %d šablonų bus pakeista senesniais:
lt[3]: %d šablonas bus pakeistas senesniu:

en: The following pattern is going to be reinstalled: | The following %d patterns are going to be reinstalled:
lt[0]: %d šablonas bus įdiegtas iš naujo:
lt[1]: %d šablonai bus įdiegti iš naujo:
lt[2]: %d šablonų bus įdiegta iš naujo:
lt[3]: %d šablonas bus įdiegtas iš naujo:

en: The following pattern is going to be upgraded: | The following %d patterns are going to be upgraded:
lt[0]: Bus atnaujintas %d šablonas:
lt[1]: Bus atnaujinti %d šablonai:
lt[2]: Bus atnaujinta %d šablonų:
lt[3]: Bus atnaujintas %d šablonas:

en: The following pattern is going to change architecture: | The following %d patterns are going to change architecture:
lt[0]: Bus pakeista %d šablono architektūra:
lt[1]: Bus pakeista %d šablonų architektūra:
lt[2]: Bus pakeista %d šablonų architektūra:
lt[3]: Bus pakeista %d šablono architektūra:

en: The following pattern is going to change vendor: | The following %d patterns are going to change vendor:
lt[0]: Bus pakeistas %d šablono gamintojas:
lt[1]: Bus pakeistas %d šablonų gamintojas:
lt[2]: Bus pakeistas %d šablonų gamintojas:
lt[3]: Bus pakeistas %d šablono gamintojas:

en: The following pattern is recommended, but will not be installed: | The following %d patterns are recommended, but will not be installed:
lt[0]: %d šablonas yra patartinas, bet nebus įdiegtas:
lt[1]: %d šablonai yra patartini, bet nebus įdiegti:
lt[2]: %d šablonų yra patartinų, bet nebus įdiegti:
lt[3]: %d šablonas yra patartinas, bet nebus įdiegtas:

en: The following pattern is suggested, but will not be installed: | The following %d patterns are suggested, but will not be installed:
lt[0]: %d šablonas yra siūlomas, bet nebus įdiegtas:
lt[1]: %d šablonai yra siūlomi, bet nebus įdiegti:
lt[2]: %d šablonas yra siūloma, bet nebus įdiegti:
lt[3]: %d šablonas yra siūlomas, bet nebus įdiegtas:

en: The following product is going to be REMOVED: | The following %d products are going to be REMOVED:
lt[0]: Bus PAŠALINTAS %d produktas:
lt[1]: Bus PAŠALINTI %d produktai:
lt[2]: Bus PAŠALINTA %d produktų:
lt[3]: Bus PAŠALINTAS %d produktas:

en: The following product is going to be downgraded: | The following %d products are going to be downgraded:
lt[0]: %d produktas bus pakeistas senesniu:
lt[1]: %d produktai bus pakeisti senesniais:
lt[2]: %d produktų bus pakeista senesniais:
lt[3]: %d produktas bus pakeistas senesniu:

en: The following product is going to be reinstalled: | The following %d products are going to be reinstalled:
lt[0]: %d produktas bus įdiegtas iš naujo:
lt[1]: %d produktai bus įdiegti iš naujo:
lt[2]: %d produktų bus įdiegta iš naujo:
lt[3]: %d produktas bus įdiegtas iš naujo:

en: The following product is going to be upgraded: | The following %d products are going to be upgraded:
lt[0]: %d produktas bus naujovinamas:
lt[1]: %d produktai bus naujovinami:
lt[2]: %d produktų bus naujovinama:
lt[3]: %d produktas bus naujovinamas:

en: The following product is going to change architecture: | The following %d products are going to change architecture:
lt[0]: Bus pakeista %d produkto architektūra:
lt[1]: Bus pakeista %d produktų architektūra:
lt[2]: Bus pakeista %d produktų architektūra:
lt[3]: Bus pakeista %d produkto architektūra:

en: The following product is going to change vendor: | The following %d products are going to change vendor:
lt[0]: Bus pakeistas %d produkto gamintojas:
lt[1]: Bus pakeistas %d produktų gamintojas:
lt[2]: Bus pakeistas %d produktų gamintojas:
lt[3]: Bus pakeistas %d produkto gamintojas:

en: The following product is recommended, but will not be installed: | The following %d products are recommended, but will not be installed:
lt[0]: %d produktas yra patartinas, bet nebus įdiegtas:
lt[1]: %d produktai yra patartini, bet nebus įdiegti:
lt[2]: %d produktų yra patartinų, bet nebus įdiegtas:
lt[3]: %d produktas yra patartinas, bet nebus įdiegtas:

en: The following product is suggested, but will not be installed: | The following %d products are suggested, but will not be installed:
lt[0]: Yra siūlomas %d produktas, bet jis nebus įdiegtas:
lt[1]: Yra siūlomi %d produktai, bet nebus įdiegti:
lt[2]: Yra siūloma %d produktų, bet nebus įdiegti:
lt[3]: Yra siūlomas %d produktas, bet nebus įdiegtas:

en: The following product update will NOT be installed: | The following %d product updates will NOT be installed:
lt[0]: %d produkto atnaujinimas NEBUS įdiegtas:
lt[1]: %d produkto atnaujinimai NEBUS įdiegti:
lt[2]: %d produkto atnaujinimų NEBUS įdiegta:
lt[3]: %d produkto atnaujinimas NEBUS įdiegtas:

en: The following query does not lock anything:
lt: Sekanti eilė nieko neužrakina:

en: The following query locks some of the objects you want to unlock:
lt: Sekanti eilė užrakina kai kuriuos objektus, kuriuos norite atrakinti:

en: The following query locks the same objects as the one you want to remove:
lt: Sekanti eilė užrakina tuos pačius objektus, kuriuos norite atrakinti:

en: The following recommended application was automatically selected: | The following %d recommended applications were automatically selected:
lt[0]: Savaime parinktas %d patartina programa:
lt[1]: Savaime parinktos %d patartinos programos:
lt[2]: Savaime parinkta %d patartinų programų:
lt[3]: Savaime parinktas %d patartina programa:

en: The following recommended package was automatically selected: | The following %d recommended packages were automatically selected:
lt[0]: Savaime parinktas %d patartinas paketas:
lt[1]: Savaime parinkti %d patartini paketai:
lt[2]: Savaime parinkta %d patartinų paketų:
lt[3]: Savaime parinktas %d patartinas paketas:

en: The following recommended patch was automatically selected: | The following %d recommended patches were automatically selected:
lt[0]: Savaime parinkta %d patartina pataisa:
lt[1]: Savaime parinktos %d patartinos pataisos:
lt[2]: Savaime parinkta %d patartinų pataisų:
lt[3]: Savaime parinkta %d patartina pataisa:

en: The following recommended pattern was automatically selected: | The following %d recommended patterns were automatically selected:
lt[0]: Savaime parinktas %d patartinas šablonas:
lt[1]: Savaime parinkti %d patartini šablonai:
lt[2]: Savaime parinkta %d patartinų šablonų:
lt[3]: Savaime parinktas %d patartinas šablonas:

en: The following recommended product was automatically selected: | The following %d recommended products were automatically selected:
lt[0]: Savaime parinktas %d patartinas produktas:
lt[1]: Savaime parinkti %d patartini produktai:
lt[2]: Savaime parinkta %d patartinų produktų:
lt[3]: Savaime parinktas %d patartinas produktas:

en: The following recommended source package was automatically selected: | The following %d recommended source packages were automatically selected:
lt[0]: Savaime parinktas %d patartinas šaltinis paketas:
lt[1]: Savaime parinkti %d patarti šaltiniai paketai:
lt[2]: Savaime parinkta %d patartinų šaltinių paketų:
lt[3]: Savaime parinktas %d patartinas šaltinis paketas:

en: The following running processes use deleted files:
lt: Šie procesai naudoja ištrintas rinkmenas:

en: The following source package is going to be installed: | The following %d source packages are going to be installed:
lt[0]: Bus įdiegtas %d šaltinis paketas:
lt[1]: Bus įdiegti %d šaltiniai paketai:
lt[2]: Bus įdiegta %d šaltinių paketų:
lt[3]: Bus įdiegtas %d šaltinis paketas:

en: The following updates are also available:
lt: Taip pat galimi šie atnaujinimai:

en: The gpg key signing file '%1%' has expired.
lt: GPG rakto rinkmena „%1%“ nebegalioja.

en: The gpg key signing file '%1%' will expire in %2% day. | The gpg key signing file '%1%' will expire in %2% days.
lt[0]: GPG rakto rinkmena „%1%“ nustoja galioti po %2% d.
lt[1]: GPG rakto rinkmena „%1%“ nustoja galioti po %2% d.
lt[2]: GPG rakto rinkmena „%1%“ nustoja galioti po %2% d.
lt[3]: GPG rakto rinkmena „%1%“ nustoja galioti po %2% d.

en: The metadata cache needs to be built for the '%s' repository. You can run 'zypper refresh' as root to do this.
lt: Saugyklai „%s“ reikia sukurti metaduomenų podėlį. Tai galite padaryti prisijungę kaip root naudotojas ir įvykdę „zypper refresh“.

en: The package integrity check failed. This may be a problem with the repository or media. Try one of the following:
    
    - just retry previous command
    - refresh the repositories using 'zypper refresh'
    - use another installation medium (if e.g. damaged)
    - use another repository
lt: Nepavyko patikrinti paketo vientisumo. Tai gali būti saugyklos arba laikmenos bėda. Mėginkite vieną iš šių sprendimų:
    
    - tiesiog pakartokite ankstesnę komandą
    - atnaujinkite saugykla įvykdę „zypper refresh“
    - naudokite kitą diegimo laikmeną (pvz., jei ši sugadinta)
    - naudokite kitą saugyklą

en: The path specified in the --root option must be absolute.
lt: Kelias, nurodytas --root parinktyje, turi būti absoliutus.

en: The same as %1%.
lt: Atitinka %1%

en: The selected package '%s' from repository '%s' has lower version than the installed one.
lt: Pasirinktas paketas „%s“ iš saugyklos „%s“ yra senesnės versijos nei jau įdiegtasis.

en: The up-to-date check of '%s' has been delayed.
lt: „%s“ naujumo patikrinimas atidėtas.

en: There are no enabled repositories defined.
lt: Nėra įjungtų apibūdintų saugyklų.

en: There are no enabled services defined.
lt: Nėra įgalintų apibūdintų paslaugų.

en: There are no package locks defined.
lt: Nėra užrakintų paketų.

en: There is an update candidate '%s' for '%s', but it does not match the specified version, architecture, or repository.
lt: Su „%s“ galima atnaujinti „%s“, bet jis neatitinka nurodytos versijos, architektūros arba saugyklos.

en: There is an update candidate for '%s', but it comes from a repository with a lower priority. Use '%s' to install this candidate.
lt: Galima atnaujinti „%s“, bet alternatyva yra iš saugyklos su žemesniu prioritetu. Alternatyvai diegti naudokite „%s“.

en: There is an update candidate for '%s', but it is locked. Use '%s' to unlock it.
lt: Galima atnaujinti „%s“, bet jis yra užrakintas. Atrakinimui naudokite „%s“.

en: There would be %1% match for '%2%'. | There would be %1% matches for '%2%'.
lt[0]: „%2%“ turi %1% atitikmenį.
lt[1]: „%2%“ turi %1% atitikmenis.
lt[2]: „%2%“ turi %1% atitikmenų.
lt[3]: „%2%“ turi %1% atitikmenį.

en: This command has no additional options.
lt: Ši komanda neturi papildomų parinkčių.

en: This command only makes sense in the zypper shell.
lt: Ši komanda veikia tik zypper apvalkale.

en: This is a changeable read-only media (CD/DVD), disabling autorefresh.
lt: Tai yra keičiama laikmena (CD/DVD), skirta tik rašymui, tad savaiminį atnaujinimą išjungiame.

en: This is an alias for '%s'.
lt: Tai pseudonimas, skirtas „%s“.

en: This may be caused by invalid metadata in the repository, or by a bug in the metadata parser. In the latter case, or if in doubt, please, file a bug report by following instructions at http://en.opensuse.org/Zypper/Troubleshooting
lt: Taip gali nutikti dėl netinkamų saugyklos metaduomenų arba dėl duomenų analizatoriuje esančios ydos. Pastaruoju atveju (arba jei abejojate) prašytume užpildyti ydos pranešimą naudodamiesi http://en.opensuse.org/Zypper/Troubleshooting instrukcijomis.

en: To see details about a key call '%1%'.
lt: Išsamesnė informacija apie raktą įvykdžius „%1%“.

en: To update installed products use '%s'.
lt: Įdiegtų produktų atnaujinimui naudokite „%s“.

en: Toggle between showing all details and as few details as possible.
lt: Keičia rodinį: rodyti visas detales ar kaip galima mažiau.

en: Toggle display of package architectures.
lt: Keisti paketo architektūrų rodymo veikseną.

en: Toggle display of package vendor names.
lt: Keisti paketo gamintojo pavadinimų rodymo veikseną.

en: Toggle display of package versions.
lt: Keisti paketo versijų rodymo veikseną.

en: Toggle display of repositories from which the packages will be installed.
lt: Keisti saugyklų, iš kurių bus diegiami paketai, rodymo veikseną.

en: Too few arguments.
lt: Per mažai argumentų.

en: Too few arguments. At least URI and alias are required.
lt: Per mažai argumentų. Bent jau turi būti nurodytas URI ir pseudonimas.

en: Too many arguments.
lt: Per daug argumentų.

en: Trust the key and import it into trusted keyring.
lt: Pasitikėti raktu ir jį įkelti į patikimų raktų raktinę.

en: Trust the key temporarily.
lt: Laikinai pasitikėti raktu.

en: Try '%s', or even '%s' before doing so.
lt: Prieš tai darydami, pabandykite „%s“ arba net „%s“.

en: Try again?
lt: Bandyti vėl?

en: Try to eject the device manually.
lt: Bandykite atidaryti įrenginį rankiniu būdu.

en: Try to retrieve the file again.
lt: Mėginti gauti rinkmeną iš naujo.

en: Trying again...
lt: Bandoma iš naujo...

en: Trying to exit gracefully...
lt: Bandoma išeiti tvarkingai...

en: Turning on '%s'. New repository signing keys will be automatically imported!
lt: Įjungiama „%s“. Naujas saugyklos pasirašymo raktas bus importuotas automatiškai!

en: Type
lt: Tipas

en: Type '%1%' to get subcommand-specific help if available.
lt: Norėdami gauti su pokomandžiu susijusią pagalbą, surinkite „%1%“.

en: Type '%s' to get a list of global options and commands.
lt: Norėdami gauti visą parinkčių ir komandų sąrašą, surinkite „%s“.

en: Type '%s' to get command-specific help.
lt: Norėdami gauti su komandomis susijusią pagalbą, surinkite „%s“.

en: Type of package (%1%).
lt: Paketo tipas (%1%).

en: Unable to guess a value for <platform>.
lt: Nepavyko atspėti <platformos> reikšmės.

en: Unblock or discard?
lt: Neblokuoti ar atmesti?

en: Unblock using this file on your own risk.
lt: Neblokuoti šios rinkmenos. Prisiimu atsakomybę.

en: Unexpected exception.
lt: Netikėta išimtis.

en: Uninstallation of a source package not defined and implemented.
lt: Šaltinio paketo pašalinimas dar nėra aprašytas arba nėra numatytas.

en: Unknown command '%s'
lt: Nežinoma komanda „%s“

en: Unknown digest %s for file %s.
lt: Nežinoma maišos reikšmė %s rinkmenai %s.

en: Unknown option
lt: Nežinomas parametras

en: Unknown problem when adding repository:
lt: Pridedant saugykla įvyko nežinoma klaida:

en: Update Management:
lt: Naujovinimų tvarkymas:

en: Update Repositories
lt: Atnaujinti saugyklas

en: Update installed packages with newer versions.
lt: Atnaujinti įdiegtus paketus naujesnėmis jų versijomis.

en: Update notifications were received from the following packages:
lt: Atnaujinimo pranešimai gauti iš šių paketų:

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Use '%s' or '%s' commands to add or enable repositories.
lt: Saugyklų pridėjimui ar įgalinimui naudokite komandas „%s“ arba „%s“.

en: Use '%s' or '%s' commands to add or enable services.
lt: Norėdami pridėti arba įgalinti paslaugas, naudokite komandas „%s“ arba „%s“.

en: Use '%s' to force installation of the package.
lt: Priverstiniam paketo diegimui naudokite „%s“.

en: Use '%s' to get the list of defined repositories.
lt: Norėdami gauti aprašytų saugyklų sąrašą, naudokite „%s“.

en: Use '%s' to get the list of defined services.
lt: Norėdami gauti aprašytų paslaugų sąrašą, naudokite „%s“.

en: Use '--verbose' option for a full list of required source packages.
lt: Norėdami matyti visą reikalingų šaltinių paketų sąraše, naudokite parinktį „--verbose“.

en: Use alternative directory for all caches.
lt: Naudoti alternatyvų podėlio katalogą visam podėliui.

en: Use alternative package cache directory.
lt: Naudoti alternatyvų paketų podėlio katalogą.

en: Use alternative raw meta-data cache directory.
lt: Naudoti alternatyvų neapdorotų meta duomenų podėlio katalogą.

en: Use alternative repository definition file directory.
lt: Naudoti alternatyvų saugyklos apibrėžties rinkmenos katalogą.

en: Use alternative solv file cache directory.
lt: Naudoti alternatyvų priklausomybių sprendimo rinkmenos podėlio katalogą.

en: Use an additional repository.
lt: Naudoti papildomą saugyklą.

en: Use arrows or pgUp/pgDown keys to scroll the text by lines or pages.
lt: Norėdami judėti tekste per linijas ar puslapius, naudokitės rodyklėmis arba PslAukštyn / PslŽemyn klavišais.

en: Use specified config file instead of the default.
lt: Naudoti nurodytą konfigūracijos rinkmeną, o ne numatytąją.

en: Use the 'zypper addrepo' command to add one or more repositories.
lt: Norėdami pridėti vieną ar daugiau saugyklų, naudokite komandą „zypper addrepo“.

en: Use the Enter or Space key to scroll the text by lines or pages.
lt: Norėdami judėti tekste per linijas ar puslapius, naudokitės tarpo ir įvesties klavišais.

en: User
lt: Naudotojas

en: User Name
lt: Naudotojo vardas

en: User data string must not contain nonprintable or newline characters!
lt: Naudotojo duomenų eilutėje negali būti nespausdinamų arba naujos eilutės simbolių!

en: User defined transaction id used in history and plugins.
lt: Naudotojo nurodytas tranzakcijos identifikatorius, naudojamas žurnale ir papildiniuose.

en: Using download directory at '%s'.
lt: Nežinomas siuntinių katalogas „%s“.

en: Vendor
lt: Gamintojas

en: Verbosity: %d
lt: Detalumo lygis: %d

en: Verify integrity of package dependencies.
lt: Patikrinti paketo priklausomybių suderinamumą.

en: Verifying dependencies...
lt: Tikrinamos priklausomybės...

en: Version
lt: Versija

en: View the notifications now?
lt: Parodyti pranešimus dabar?

en: View the summary in pager.
lt: Rodyti santrauką.

en: Visible to User
lt: Matoma naudotojui

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Whether to allow changing the architecture of installed resolvables.
lt: Leisti keisti įdiegtų sprendimų architektūras.

en: Whether to allow changing the names of installed resolvables.
lt: Leisti keisti įdiegtų sprendimų vardus.

en: Whether to allow changing the vendor of installed resolvables.
lt: Leisti keisti įdiegtų sprendimų gamintojus.

en: Whether to allow downgrading installed resolvables.
lt: Leisti pasendinti įdiegtus sprendimus.

en: Whether to use colors in output if tty supports it.
lt: Išvedime (ne)naudoti spalvas(-ų), jei tai palaikoma.

en: YYYY-MM-DD
lt: mmmm-MM-DD

en: Yes
lt: Taip

en: Yes, accept the summary and proceed with installation/removal of packages.
lt: Taip, patvirtinti santrauką ir pradėti diegti/šalinti paketus.

en: You already are running zypper's shell.
lt: Jūs jau paleidote zypper apvalkalą.

en: You are about to do a distribution upgrade with all enabled repositories. Make sure these repositories are compatible before you continue. See '%s' for more information about this command.
lt: Jūs ketinate platinamąjį paketą naujovinti su visomis įgalintomis saugyklomis. Prieš tęsdami įsitikinkite, kad šios saugyklos yra suderinamos. Daugiau apie šią komandą sužinosite žiūrėdami „%s“.

en: You have chosen to ignore a problem with download or installation of a package which might lead to broken dependencies of other packages. It is recommended to run '%s' after the operation has finished.
lt: Jūs nusprendėte nepaisyti nesklandumų, kylančių parsiunčiant ar įdiegiant paketą. Tai gali sugadinti kitų paketų priklausomybes. Šiai operacijai pasibaigus, patartina paleisti „%s“.

en: You may run '%1%' to repair any dependency problems.
lt: Norėdami ištaisyti bet kokias priklausomybių bėdas, galite įvykdyti „%1%“.

en: You may wish to restart these processes.
lt: Galbūt norėtumėte šiuo procesus paleisti iš naujo.

en: Zypper does not keep track of installed source packages. To install the latest source package and its build dependencies, use '%s'.
lt: Zypper negali sekti įdiegtų šaltinių paketų pakitimų. Norėdami įdiegti naujausią šaltinį paketą ir jo sukurtas priklausomybes, naudokite „%s“.

en: a/r/i
lt: n/k/i

en: a/r/i/u
lt: n/k/i/u

en: a/r/i/u/e
lt: n/k/i/u/m

en: a/r/i/u/s
lt: n/k/i/u/s

en: application | applications
lt[0]: programa
lt[1]: programos
lt[2]: programų
lt[3]: programa

en: applied
lt: pritaikyta

en: automatically
lt: automatiškai

en: cannot exec %1% (%2%)
lt: nepavyko įvykdyti %1% (%2%)

en: clean (cc) [ALIAS|#|URI] ...
lt: clean (cc) [pseudonimas|Nr.|URI] ...

en: committing
lt: įkeliama

en: default priority
lt: numatytasis prioritetas

en: discard
lt: atmesti

en: done
lt: atlikta

en: error
lt: klaida

en: invalid CPE Name
lt: netinkamas CPE vardas

en: list-updates (lu) [OPTIONS]
lt: list-updates (lu) [parinktys]

en: locks (ll) [OPTIONS]
lt: locks (ll) [parinktys]

en: lowered priority
lt: žemesnis prioritetas

en: needed
lt: reikalinga

en: new | new
lt[0]: naujas
lt[1]: nauji
lt[2]: naujų
lt[3]: naujas

en: new package to install | new packages to install
lt[0]: naujai įdiegtinas paketas
lt[1]: naujai įdiegtini paketai
lt[2]: naujai įdiegtinų paketų
lt[3]: naujai įdiegtinas paketas

en: no
lt: ne

en: no help available for this option
lt: šiaip parinkčiai paaiškinimo nėra

en: none
lt: nieko

en: not found
lt: nerasta

en: not installed
lt: neįdiegta

en: not needed
lt: nereikalinga

en: optional
lt: nebūtina

en: out-of-date (version %s installed)
lt: pasenęs (įdiegta %s versija)

en: package | packages
lt[0]: paketas
lt[1]: paketai
lt[2]: paketų
lt[3]: paketas

en: package to downgrade | packages to downgrade
lt[0]: pakeistinas senesniu paketas
lt[1]: pakeistini senesniais paketai
lt[2]: pakeistinų senesniais paketų
lt[3]: pakeistinas senesniu paketas

en: package to reinstall | packages to reinstall
lt[0]: įdiegtinas iš naujo paketas
lt[1]: įdiegtini iš naujo paketai
lt[2]: įdiegtinų iš naujo paketų
lt[3]: įdiegtinas iš naujo paketas

en: package to remove | packages to remove
lt[0]: pašalintinas paketas
lt[1]: pašalintini paketai
lt[2]: pašalintinų paketų
lt[3]: pašalintinas paketas

en: package to upgrade | packages to upgrade
lt[0]: naujovintinas paketas
lt[1]: naujovintini paketai
lt[2]: naujovintinų paketų
lt[3]: naujovintinas paketas

en: package will change arch | packages will change arch
lt[0]: paketas pakeis architektūrą
lt[1]: paketai pakeis architektūrą
lt[2]: paketų pakeis architektūrą
lt[3]: paketas pakeis architektūrą

en: package will change vendor | packages will change vendor
lt[0]: paketas pakeis gamintoją
lt[1]: paketai pakeis gamintoją
lt[2]: paketų pakeis gamintoją
lt[3]: paketas pakeis gamintoją

en: patch | patches
lt[0]: pataisa
lt[1]: pataisos
lt[2]: pataisų
lt[3]: pataisa

en: patch-info <PATCHNAME> ...
lt: patch-info <pataisos_pavadinimas> ...

en: patches (pch) [REPOSITORY] ...
lt: patches (pch) [saugykla] ...

en: pattern | patterns
lt[0]: šablonas
lt[1]: šablonai
lt[2]: šablonų
lt[3]: šablonas

en: pattern-info <PATTERN_NAME> ...
lt: pattern-info <šablono_pavadinimas> ...

en: patterns (pt) [OPTIONS] [REPOSITORY] ...
lt: patterns (pt) [parinktys] [saugykla] ...

en: product | product
lt[0]: produktas
lt[1]: produktai
lt[2]: produktų
lt[3]: produktas

en: product-info <PRODUCT_NAME> ...
lt: product-info <produkto_pavadinimas> ..

en: products (pd) [OPTIONS] [REPOSITORY] ...
lt: products (pd) [parinktys] [saugykla] ..

en: ps [OPTIONS]
lt: ps [parinktys]

en: r/a/
lt: a/v/

en: r/t
lt: a/l

en: r/t/a/
lt: a/l/v

en: raised priority
lt: aukštesnis prioritetas

en: refresh (ref) [ALIAS|#|URI] ...
lt: refresh (ref) [pseudonimas|Nr.|URI] ...

en: removelock (rl) [OPTIONS] <LOCK-NUMBER|PACKAGENAME> ...
lt: removelock (rl) [parinktys] <užrakinimo_numeris|paketo_pavadinimas> ...

en: removerepo (rr) [OPTIONS] <ALIAS|#|URI>
lt: removerepo (rr) [parinktys] <pseudonimas|Nr.|URI>

en: removeservice (rs) [OPTIONS] <ALIAS|#|URI>
lt: removeservice (rs) [parinktys] <pseudonimas|Nr.|URI>

en: renamerepo (nr) [OPTIONS] <ALIAS|#|URI> <NEW-ALIAS>
lt: renamerepo (nr) [parinktys] <pseudonimas|Nr.|URI> <naujas_pseudonimas>

en: repos (lr) [OPTIONS] [REPO] ...
lt: repos (lr) [parinktys] [saugykla] ...

en: resolvable | resolvables
lt[0]: išsprenžiamas
lt[1]: išsprenžiami
lt[2]: išsprenžiamų
lt[3]: išsprenžiamas

en: services (ls) [OPTIONS]
lt: services (ls) [parinktys]

en: shows all options
lt: rodyti visas parinktis

en: source package | source packages
lt[0]: šaltinis paketas
lt[1]: šaltiniai paketai
lt[2]: šaltinių paketų
lt[3]: šaltinis paketas

en: source package to install | source packages to install
lt[0]: naujai įdiegsimas paketas
lt[1]: naujai įdiegsimi paketai
lt[2]: naujai įdiegsimų paketų
lt[3]: naujai įdiegsimas paketas

en: source-install (si) [OPTIONS] <NAME> ...
lt: source-install (si) [parinktys] <pavadinimas> ...

en: srcpackage | srcpackages
lt[0]: šaltinis paketas
lt[1]: šaltiniai paketai
lt[2]: šaltinių paketų
lt[3]: šaltinis paketas

en: starting
lt: paleidžiama

en: targetos (tos) [OPTIONS]
lt: targetos (tos) [parinktys]

en: to change arch | to change arch
lt[0]: pakeis architektūrą
lt[1]: pakeis architektūrą
lt[2]: pakeis architektūrą
lt[3]: pakeis architektūrą

en: to change vendor |  to change vendor
lt[0]: pakeis gamintoją
lt[1]: pakeis gamintoją
lt[2]: pakeis gamintoją
lt[3]: pakeis gamintoją

en: to downgrade | to downgrade
lt[0]: pakeistinas senesniu
lt[1]: pakeistini senesniais
lt[2]: pakeistinų senesniais
lt[3]: pakeistinas senesniu

en: to reinstall | to reinstall
lt[0]: įdiegtinas iš naujo
lt[1]: įdiegtini iš naujo
lt[2]: įdiegtinų iš naujo
lt[3]: įdiegtinas iš naujo

en: to remove | to remove
lt[0]: pašalintinas
lt[1]: pašalintini
lt[2]: pašalintinų
lt[3]: pašalintinas

en: undefined
lt: neapibrėžta

en: undetermined
lt: neapibrėžta

en: unknown
lt: nežinoma

en: unwanted
lt: nepageidaujama

en: up-to-date
lt: naujausias

en: versioncmp (vcmp) <VERSION1> <VERSION2>
lt: versioncmp (vcmp) <1_versija> <2_versija>

en: volatile
lt: kaprizingas

en: what-provides (wp) <CAPABILITY>
lt: what-provides (wp) <charakteristika>

en: y/n
lt: t/n

en: y/n/p/v/a/r/m/d/g
lt: t/n/k/v/a/s/g/d/p

en: yes
lt: taip

en: zypper <SUBCOMMAND> [--COMMAND-OPTIONS] [ARGUMENTS]
lt: zypper <pokomandis> [--komandos-parinktys] [argumentai]

en: zypper [--GLOBAL-OPTIONS] <COMMAND> [--COMMAND-OPTIONS] [ARGUMENTS]
lt: zypper [--bendros-parinktys] <komanda> [--komandos-parinktys] [argumentai]
